Wydarzenie wyjątkowe Patronat CCIFP

Warsztaty online z BALAJCZA - „PO WŁÓKNIE DO KŁĘBKA – WŁÓKIENNICZE BIAŁE ZŁOTO”

Cena : Bezpłatne - Wydarzenie firmy stowarzyszonej w CCIFP.

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z organizatorem.

Passé

L'événement est terminé.

Kto z nas po wyskoczeniu z kąpieli nie lubi owinąć się w puszysty i pachnący ręcznik? A potem zasnąć przytulony do miękkiej atłasowej pościeli?

 

Wszyscy to lubimy, bo wszyscy lubimy ubrania i materiały z bawełny.

 

Potoczna opinia o bawełnie jest pozytywna. Wydaje nam się, że bawełniane ubrania są zdrowe, oddychające, dobrej jakości… I tak, tak mogłoby być. Gdyby nie kilka faktów…

 

Bawełna jest materiałem, który często stosujemy do produkcji naszych t-shirtów, kołder, poduszek i materiałów opatrunkowych ze względu na to, że jest ona w 100% naturalna.

 

Tkaniny bawełniane są najpopularniejsze w przemyśle tekstylnym, dlatego warto poznać ich właściwości oraz historię.

 

Podczas spotkania ze mną dowiecie się, czy bawełna się kurczy, jakie są jej podstawowe zalety oraz zastosowanie, jakie są rodzaje bawełnianych tkanin i ile ich jest oraz jak prać i pielęgnować bawełniane ubrania, aby służyły nam dłużej.

 

Dowiecie się więcej o roślinie, dzięki której możemy cieszyć się przyjemnym dotykiem atłasowej pościeli i nosić bez końca ukochane jeansy. Ale uprzedzam – historia ta nie będzie wcale taka beztroska.

 

Warsztaty poprowadzi:

IWONA SASIN – absolwentka Wydziału Włókienniczego Politechniki Łódzkiej i Université de la Mode, Université Lumière Lyon 2.

 

Z wykształcenia inżynier włókiennictwa, obecnie pracuje jako trener wizerunkowy, psychostylistka. Doświadczenie zawodowe zdobywała we Francji, tworząc kolekcje ubrań przy współpracy z biurami stylu Nelly Rodi, Peclers i Martine Leherpeur.

 

Jest praktykiem przemysłu mody. Posiada doświadczenie międzynarodowe: pracowała we Francji, Włoszech, Niemczech, a także z firmami odzieżowymi z Wielkiej Brytanii czy Szwecji.

 

Jej publikacje w mediach społecznościowych dotyczą tematyki mody, materiałoznawstwa tekstylnego, stylu i ubrań.

 

Koordynuje konferencje, szkolenia i warsztaty dla firm w ramach projektów związanych z kreowaniem wizerunku oraz dba o styl i szafy klientów indywidualnych.

 

Wyznaje zasadę „sharing is caring”.

 

Najlepiej czuje się, gdy to, co robi, pozwala innym rozwijać się.

 

Najwyżej ceni sobie działanie zorientowane na człowieka.

 

Spotkanie zostanie przeprowadzone w języku polskim.

 

W celu potwierdzenia obecności prosimy o kontakt:

Timea Balajcza, timea.balajcza@balajcza.pl
tel.: +48 601 913 446

 

 


Zapisując się na webinar, zgadzasz się na przesłanie informacji marketingowych od BALAJCZA sp. z o.o. i przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką ochrony danych osobowych zamieszczoną na stronie www.balajcza.pl.

Informujemy, iż udział w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA” jest tożsamy z wyrażeniem zgody na wykorzystanie i rozpowszechnienie przez organizatora, czyli BALAJCZA sp. z o.o. (KRS 0000659805), wizerunku osób uczestniczących w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA”, przewidzianej w art. 81 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!