Szkolenie Zarządzanie  •  Rozwój kompetencji

Warsztat: Organizacje inteligentne dzięki wykorzystaniu tzw. „inteligencji zbiorowej” : czym jest ten nowy koncept? Tylko koncept? Czy nowa rzeczywistość wydajnych przedsiębiorstw?

Al. Jerozolimskie 93 (Nowogrodzka Square), Warszawa; IV piętro
See on map

Język :
polski

Cena : 350 PLN pracownicy firm stowarzyszonych, 550 PLN pozostałe osoby

Osobom, które anulują swój udział w warsztatach do 3 dni przed spotkaniem, zwracane jest 100% kosztów. Osobom, które anulują swój udział później, czyli na krócej niż 3 dni przed warsztatami, koszty nie są zwracane.

Passé

L'événement est terminé.

Wyjście z tzw. „silosów” , przełamanie skrajnego indywidualizmu i samotności menedżerów. Wykorzystanie siły kolektywu, aby uzyskać synergię działań dzięki tzw. „współpracy generującej”, (z ang. „Generative collaboration”). Współpracy, która powoduje wytwarzanie zupełnie nowego jakościowo rezultatu i jest prawdziwą wartością dodaną dla firmy, zespołów i poszczególnych pracowników.

W czasie warsztatu przyjrzymy się konceptowi „Inteligencji Zbiorowej „  (Collective Intelligence) wg.modelu Roberta Diltsa. Pochylimy się nad głównymi czynnikami sukcesu firmy : praca zespołowa i spójność zespołów. Postaramy się wniknąć w ich główne składniki : zdolność dzielenia się informacją wśród członków zespołu,  wykorzystywanie wspólnej wiedzy do  skutecznego poszukiwania rozwiązań i zdolność członków zespołu do okazywania sobie wzajemnego wsparcia.  Odkryjemy Co-development  (Współrozwój) , jako jedną z metod pozwalającą na rozwój i wzmocnienie inteligencji zbiorowej i w ten sposób przyczyniającą się do budowania organizacji inteligentnych.  Zapoznamy się również z narzędziem „Balanced Team Model”, pozwalającym na przeprowadzenie diagnozy Państwa ekip pod kątem wpisywania się w ducha „Organizacji Inteligentnych”.

 

Korzyści dla uczestników:

  • Zapoznanie się z konceptem „Collective Intelligence” i „Organizacji Inteligentnych”
  • Odkrycie ich głównych zalet i znaczenia w rozwoju skutecznych i wydajnych firm
  • Poznanie kilku metod pozwalających na jej wzmocnienie w przedsiębiorstwie

 

Program:

  • Zdefiniowanie „Collective Intelligence” i organizacji inteligentnych
  • Kilka ćwiczeń praktycznych
  • Przedstawienie metody Co-developmentu
  • Przedstawienie narzędzia „Balanced Team Model”
  • Pytania –odpowiedzi/ Końcowe wnioski

 

Grupa docelowa:

Dyrektorzy, kierownicy HR, kadra zarządzająca i wszyscy, którzy chcą lepiej wykorzystać potencjał pracy zespołowej

Prowadzenie

Partner merytoryczny

Mapa dojazdu

CCIFP – aleje Jerozolimskie 93, Nowogrodzka Square, 6 minut pieszo od Dworca Centralnego , 3 minuty od Placu Starynkiewicza

Zapraszamy do korzystania ze środków transportu publicznego. Do siedziby Izby najłatwiej dotrzesz:

Metrem - linia M1 (stacja Centrum)

Tramwajem – linie: 7, 9, 22, 24, 25 (przystanek Plac Starynkiewicza)

Autobusem – linie: 127, 128, 158, 175 (przystanek Plac Starynkiewicza) lub linie: 131, 501, 517, 519, 521, 522, 525 (przystanek Dworzec Centralny)

Rowerem – najbliższe stacje Veturilo znajdują się w przy ulicy Williama Heerleina Lindleya oraz przy skrzyżowaniu ulic Żelaznej i Siennej.

Płatne miejsca parkingowe z tyłu budynku, przy ul. Nowogrodzkiej (wjazd na ul. Nowogrodzką od ul. Chałubińskiego, ruch jednokierunkowy)

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!