Świąteczne Rendez-Vous Biznesu

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Zgodnie z tradycją zapraszamy serdecznie na grudniowe spotkanie, podczas którego będą Państwo mogli spędzić miłe chwile przy dźwięku kolęd oraz przy świątecznym bufecie i lampce wina a także złożyć najlepsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Państwa Partnerom, Klientom oraz Znajomym.

 

Spotkanie odbędzie się w przestrzeni Marzyciele i Rzemieślnicy na III piętrze Domu Towarowego Braci Jabłkowskich.

Podczas wieczoru odbędzie się również konkurs z nagrodami jako przedsmak świątecznych prezentów.

Do udziału w spotkaniu zaprosiliśmy również zaprzyjaźnioną Fundację Tęczowy Dom, która opiekuje się dziećmi ze złożoną niepełnosprawnością. Przedstawiciele Fundacji będą tego dnia proponowali Państwu świąteczne dekoracje i upominki przygotowane przez ich podopiecznych. Uzbierane w ten sposób środki przeznaczone zostaną na działania prowadzone przez Fundację, o których mogą Państwo przeczytać tutaj: www.teczowydom.org 

****

Comiesięczne spotkania z cyklu “Rendez-vous biznesu” odbywają się w każdy pierwszy wtorek miesiąca i przeznaczone są dla firm stowarzyszonych i ich partnerów. Organizując je pragniemy stworzyć dla Państwa platformę wymiany opinii na tematy ekonomiczne, społeczne i polityczne, zainspirować do działania i pokazywać nowe możliwości rozwoju.

Koktajlowe spotkanie przy lampce wina jest również doskonałą okazją do nawiązania relacji z uczestnikami wydarzenia.

Udział w Rendez-vous biznesu jest bezpłatny dla firm stowarzyszonych (zapraszamy max. dwie osoby z firmy) i ich partnerów  i wymaga uprzedniego zgłoszenia.

 

 

 

Dziękujemy Partnerom:

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Platforma COVID19