Webinar

Środkowoeuropejski briefing - przegląd aktualności w 45 minut - kolejna odsłona

ONLINE, Platforma ZOOM
See on map

Język :
angielski

Cena : Bezpłatne

Passé

L'événement est terminé.

Zapisz datę nowej edycji "Tour of the CEE countries in 45 min" w 2022 roku i odkryj mocne strony tego obszaru geograficznego.

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejną odsłonę Briefingu środkowoeuropejskiego, który organizujemy we współpracy z francuskimi Izbami Handlu i Przemysłu z 6 regionów Europy Środkowo-Wschodniej: Czech, Węgier, Polski, Rumunii, Słowacji i Serbii.  

W dniu 12.09.2022. odbędzie się webinarium - Środkowoeuropejski briefing - przegląd aktualności z regionu w 45 minut. 

Eksperci z 6 francuskich Izb Gospodarczych z Europy Środkowo-Wschodniej podzielą się z Państwem najnowszymi informacjami istotnymi dla tego obszaru geograficznego - przeglądem sytuacji zdrowotnej, wiadomościami ekonomicznymi i aktualnymi ważnymi tematami z naszych 6 krajów.

Ten niespełna godzinny briefing dostarczy świeżych informacji o wszystkich uczestniczących rynkach tym, którzy już pracują w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, a także da nowe pomysły tym, którzy biorą je pod uwagę w swoich przyszłych planach biznesowych.

Poza Dyrektorami Izb udział w spotkaniu weźmie również reprezentant banku BPI France, który opowie możliwościach wsparcia w rozwoju międzynarodowym udzielanym przez BPI.  

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Webinarium poprowadzone będzie w języku angielskim.

 


Przed zapisem na dane wydarzenie, prosimy zapoznać się z Regulaminem wydarzeń CCIFP: REGULAMIN

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!