Spotkanie z Prezydentem Krakowa i Konsulem Generalnym Francji w Krakowie

Urząd miasta Krakowa oraz restauracja Kogel-Mogel
See on map

Cena : bezpłatne / kolacja 140 pln

Passé

L'événement est terminé.

>

Będzie to także okazja do wymiany opinii nt. postrzegania francuskich inwestorów w Polsce i możliwości rozwoju ich działalności. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.00 w budynku Urzędu Miasta Krakowa przy ul. Wszystkich Świętych 3-4.

Następnie zapraszamy wszystkich uczestników o godz. 19.30 na wspóln? kolację do restauracji Kogel-Mogel, przy ul. Siennej 12 w Krakowie. W kolacji wezm? udział członkowie CCEF – Doradcy Handlu Zagranicznego Francji, Konsul Generalny Francji, Thierry Guichoux oraz Dyrektor Francuskiej Izby Przemysłowo-Handlowej w Polsce, Monika Constant. W trakcie kolacji każda z instytucji: CCEF, Pan Konsul oraz CCIFP przedstawi? zadania i plany na najbliższe miesi?ce. Będzie to także okazja do wymiany opinii nt. aktualnej sytuacji firm francuskich i ich potrzeb. Językiem spotkania będzie francuski.

Liczba miejsc jest ograniczona. Istnieje możliwość wzięcia udziału tylko w jednej z części w/w programu (szczegóły w formularzu zapisu). Uprzejmie prosimy o zapisywanie się na spotkania przez zał?czony formularz do dnia 6.12.2013. Udział w kolacji jest odpłatny i wynosi 140 zł, płatność na miejscu w restauracji.

Dokumentacja

Formulaire_jacek_majchrowski_12122013.pdf (PDF • 208 KB) Cracovie_jacek_majchrowski_12122013.pdf (PDF • 208 KB)

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!