Szkolenie

Spotkanie z Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów

Siedziba Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej, Al. Jerozolimskie 93, 02-001, Warszawa
See on map

Język :
polski

Dla firm stowarzyszonych

Cena : Wydarzenie bezpłatne.
Nie jest skierowane do firm doradczych. Dziękujemy za zrozumienie.

Komitet skierowany jest do firm, które płacą składkę na poziomie standard lub wyższą.

Passé

L'événement est terminé.

Spotkanie z Tomaszem Chróstnym, Prezesem UOKiK, odnośnie aktualnych wyzwań biznesu w zakresie polityki antymonopolowej i polityki ochrony konsumentów.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Tomaszem Chróstnym, Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów odnośnie aktualnych wyzwań biznesu w zakresie polityki antymonopolowej i polityki ochrony konsumentów.

Ostatni czas był dla przedsiębiorców trudny, ale również szalenie ważny. Procesy zw. z cyfryzacją bardzo przyspieszyły, zmieniły się oczekiwania konsumentów a jednocześnie wzrosła potrzeba zapewnienia bezpieczeństwa danych i interesu, co raz bardziej świadomego już, konsumenta. Ponadto w tym roku i w najbliższych latach przedsiębiorcy będą musieli zmierzyć się z istotnymi zmianami przepisów w obszarze ochrony konkurencji i konsumentów.

Spotkanie ma na celu rozmowę na temat aktualnych wyzwań biznesu oraz priorytetów Pana Prezesa, która umożliwi lepsze zrozumienie i wspólne poszukanie odpowiedzi na dzisiejsze wyzwania.

 

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa firmy stowarzyszone (składka standard lub wyższa). Zaproszenie kierujemy dla przedstawicieli biznesu, osób piastujących  stanowisko prezesa, członka zarządu lub dyrektora prawnego. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc zapraszamy jednego przedstawiciela z firmy.

 

Spotkanie jest zamknięte dla firm doradczych. Dziękujemy za zrozumienie!

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!