SPOTKANIE Z MARSZALKIEM MAZOWSZA, ADAMEM STRUZIKIEM


Warszawa

Cena :
120 PLN netto/ firmy stowarzyszone
200 PLN netto/ firmy niestowarzyszone

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

 

 

W cyklu spotkań z przedstawicielami świata polityki zapraszamy na debatę. Gościem spotkania będzie Pan:

Adam Struzik

Marszałek województwa mazowieckiego

    Spotkanie  odbędzie się w czwartek 17 maja 2007 o godz. 09.00,  w Warszawie, hotelu Mercure Fryderyk Chopin, Al. Jana Pawła II 22 w Warszawie.

Marszałkowi towarzyszyć będ?: Jan Kukułka - Dyrektor Departamentu Strategii i Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego oraz  Witold Prandota - Zastępca Dyrektora Kancelarii Marszałka

Debata odbędzie się w języku polskim  z  tłumaczeniem  na język francuski.

Prosimy o potwierdzenie Państwa uczestnictwa i nadsyłanie pytań  do dnia  14 maja 2007 r. faxem: (22) 696 75 90 lub na adres: membres@ccifp.pl  . Liczba miejsc jest  ograniczona.

Koszt uczestnictwa wynosi  120 PLN + VAT dla firm stowarzyszonych i 200 PLN + VAT dla firm niestowarzyszonych.

W zał?czniku znajdziecie Państwo formularz zapisu.


Skuteczne odwołanie uczestniczenia w spotkaniu może nast?pić najpóźniej na 3 trzy dni przed spotkaniem. Odwołanie uczestnictwa w terminie późniejszym jak również niedowołanie uczestniczenia  i niewzięcie udziału w spotkaniu powoduje obci?żenie pełnymi kosztami uczestnictwa. W każdej chwili przed spotkaniem można wyznaczyć na swoje miejsce innego uczestnika.

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!