Spotkanie z Burmistrzem Połańca oraz z Przedstawicielami ENGIE w Polsce (poprzednia nazwa GDF SUEZ Energia Polska S.A.)


ul. Domaniewska 42, 02-672 Warszawa

Język : polski / francuski

Cena :
bezpłatne

Zapisy na to wydarzenie nie są otwarte *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

Program spotkania:

  • Przedstawienie potencjału Strefy Przemysłowej pod Połańcem przez Burmistrza Miasta i Gminy Połaniec, Jacka Tarnowskiego
  • Wyzwania inwestycyjne i możliwości współpracy z lokalnym liderem przedstawione przez Wiceprezesa ENGIE Igora Grela
  • Lunch i dyskusja

W trakcie spotkania będ? Państwo mieli okazję zapoznać się ze szczegółami możliwej współpracy z grup? ENGIE na terenie Strefy Przemysłowej pod Połańcem.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Prosimy o potwierdzenie obecności do 26.10.2015.

Połaniec to nie tylko nowoczesna infrastruktura, czyni?ca miasto atrakcyjnym miejscem do życia. To przede wszystkim doskonała lokalizacja do rozwoju współczesnego biznesu. Lokalna społeczność o dużym potencjale zapewnia konkurencyjne warunki rynkowe, a otwarta polityka władz samorz?dowych zapewnia wsparcie na każdym etapie inwestycji i indywidualne podejście do potrzeb poszczególnych inwestorów.

Więcej informacji o Mieście i Gminie Połaniec >>>

Połaniec - miejsce dobrych inwestycji (video) >>>

Grupa ENGIE (GDF Suez Energia Polska SA) jest obecna w Polsce od 2000 roku i zajmuje 5 miejsce pod względem produkcji energii. Promuje odpowiedzialny i zrównoważony rozwój, d?ż?c do sprostania głównym wyzwaniom zwi?zanym z przechodzeniem na gospodarkę o niskiej emisji CO2, takim jak dostęp do ekologicznej energii, zapewnienie bezpieczeństwa dostaw, czy optymalizacja wykorzystania zasobów. Engie jest właścicielem 100% udziałów Elektrowni w Połańcu (1862MW), która działa na zasadzie współspalania węgla i biomasy oraz odpowiada za 5% produkcji energii w kraju. Grupa zrealizowała w Połańcu inwestycję budowy nowego bloku w 100% opalanego biomas? (205MW). Dzięki temu zajmuje pozycję lidera w wykorzystywaniu biomasy w Polsce.

Więcej_informacji_o_Grupie_ENGIE_>>>

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!