Spotkanie w ramach projektu SZKOŁA CCIFP - branża Retail i HoReCa


CCIFP, ul. Widok 8, Warszawa

Język : polski

Cena :
bezpłatne

Zapisy na to wydarzenie nie są otwarte *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

Chciałabym zaprosić Państwa na spotkanie dyskusyjne 17 czerwca o godz. 14.00 w siedzibie CCIFP na ul. Widok 8 w Warszawie.

Spotkanie przeznaczone jest tym razem dla firm z branży retail i HoReCa i będzie dotyczyć kompetencji handlowych Państwa pracowników i potencjalnych pracowników (specjalista ds. obsługi Klienta, Sprzedawca, Handlowiec, Kierownik Sklepu, Regionalny Kierownik Sprzedaży, KAM, itp.)

Spotkanie organizujemy w ramach dopracowania projektu Szkoły CCIFP, w którym jednym z priorytetów jest rozwijanie kompetencji handlowych pracowników naszych firm stowarzyszonych. Ta część projektu realizowana będzie w formule kształcenia ustawicznego poprzez programy realizowane przez praktyków biznesu inspirowane francuskim savoir-faire lub/oraz w formule autorskich studiów podyplomowych we współpracy z prywatn? uczelni? wyższ? lub kursu rocznego prowadzonego w CCIFP. Badamy również możliwości współfinansowania projektu ze środków państwowych lub europejskich.  

Liczymy na Państwa obecność i wyrażenie ewentualnych potrzeb, w?tpliwości i sugestii tak, aby zbudowany program podnoszenia kompetencji handlowych jak najlepiej odpowiadał potrzebom Państwa firm.

Z góry dziękujemy za zgłoszenie udziału w spotkaniu do 12 czerwca.

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!