Członkowie  •  Wydarzenie wyjątkowe

Spotkanie: Polski Ład – wyzwania i szanse dla pracodawców inwestujących w badania i rozwój

On-line – Wydarzenie firmy stowarzyszonej CCIFP,

Język :
Polski

Cena : WYDARZENIE FIRMY STOWARZYSZONEJ CCIFP

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z organizatorem

Passé

L'événement est terminé.

Ayming Polska i BCC zapraszają na bezpłatne spotkanie poświęcone ulgom proinnowacyjnym wprowadzonym lub uatrakcyjnionym na mocy Polskiego Ładu.

Ayming Polska i Business Center Club zapraszają na bezpłatne spotkanie poświęcone ulgom proinnowacyjnym wprowadzonym lub uatrakcyjnionym na mocy Polskiego Ładu. Eksperci przedstawią, co zmieniło się w obszarze finansowania innowacji i jak pracodawcy mogą na tym zyskać.

Wydarzenie odbędzie się stacjonarnie w siedzibie BCC i będzie transmitowane online. Prosimy o potwierdzenie udziału (bezpośredniego lub online) poprzez formularz rejestracyjny do poniedziałku 11 kwietnia do godz. 14:00.

Data: 12.04.2022 (wtorek)

Godzina: 15:00-16:00

Miejsce: Plac Żelaznej Bramy 10, 00-136 Warszawa, I piętro, sala M. Thatcher oraz online

Rejestracja: https://docs.google.com/forms/d/10PPg7MqsOpRVwNVpev_Lh15RlpFA6nZgxd_pnCkG-ag/viewform?edit_requested=true

Tematyka

1. Polski Ład – kluczowe wyzwania dla pracodawców

2. Szanse dla inwestujących w badania i rozwój

  • zmiany w uldze podatkowej na badania i rozwój oraz IP Box
  • nowe ulgi proinnowacyjne: ulga robotyzacyjna, ulga na prototypy i ulga na innowacyjnych pracowników

3. Case studies:

  • Jak zrekompensować niższe pensje pracownikom jeszcze w 2022 r.?
  • Jak zwiększyć swój budżet na wynagrodzenia i inwestycje w kolejnym roku?

Paneliści

Magdalena BurzyńskaDyrektor Zarządzająca Ayming Polska

Z Ayming (dawniej Alma Consulting Group) związana od ponad 15 lat. Najpierw jako Konsultant we Francji, a później Dyrektor Konsultingu w Polsce. Od 2011 roku nadaje strategiczny kierunek Ayming Polska. Zapewnia klientom profesjonalne wsparcie w pozyskiwaniu finansowania innowacji (ulga na badania i rozwój, IP Box, dotacje). Absolwentka Prawa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Zarządzania na Université Paris Dauphine, a także General Management Program w Harvard Business School w Bostonie.

Tomasz Stańczyk ekspert Ayming i BCC w zakresie finansowania innowacji i ulg proinnowacyjnych

Doświadczenie w zakresie realizacji prac badawczo-rozwojowych zdobył m.in. jako kierownik projektów mających na celu opracowanie i wdrożenie nowych rozwiązań optoelektronicznych w przemyśle 4.0. Doświadczony kierownik interdyscyplinarnych zespołów badawczych realizujących projekty np. dla firm z branży przemysłu ciężkiego.

Obecnie wykorzystuje swoje doświadczenie w zakresie prowadzenia prac badawczo-rozwojowych oraz korzystania z różnych form akceleracji innowacyjności jako manager ds. ulg proinnowacyjnych w Ayming Polska. Zarządza zespołem wspierającym największe polskie przedsiębiorstwa w tworzeniu systemów mających na celu efektywne wykorzystanie dostępnych form finansowania innowacji oraz ulg proinnowacyjnych.

Izabela Diana JaszczołtDyrektor ds. Kluczowych Klientów w Ayming Polska

Magister politologii oraz magister prawa. Pomaga przedsiębiorstwom w wyborze rozwiązań wspierających rozwój biznesu i uzyskiwaniu lepszych wyników finansowych. Specjalizuje się w obszarze podatków, finansowania innowacji i kosztów pracy. Buduje trwałe relacje z Klientami i wspiera ich na każdym etapie współpracy. Łączy wiedzę merytoryczną z zakresu doradztwa operacyjnego ze znajomością wyzwań, przed którymi stają Klienci z różnych branż. Współpracuje z firmami należącymi do TOP 500 największych przedsiębiorstw w Polsce – zarówno polskimi, jak i zagranicznymi.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!