Komitet  •  Spotkanie i wymiana

Spotkanie MCM - Kompetencje miękkie „soft skills” prawnika a procedury ADR

Cena :
Spotkanie jest bezpłatne dla firm stowarzyszonych CCIFP

L'événement est terminé.

*prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Narzędzia pomocne prawnikowi w skutecznej mediacji (prawnik jako pełnomocnik i mediator).

 

Alternatywne metody rozwiązywania sporów wymagają od prawnika nie tyle wysoko specjalistycznej wiedzy prawniczej, co raczej umiejętności biznesowego myślenia kategoriami klienta z pominięciem własnego interesu stricte ekonomicznego. W takim bowiem schemacie myślowym, cel działań prawnika polega na jak najszybszym i najbardziej efektywnym rozwiązaniu problemu, co wymaga dobrania odpowiednich narzędzi.

Mediacja gospodarcza jako jedna z alternatywnych metod rozwiązywania konfliktów wymaga od prawnika wielu tzw. „miękkich” umiejętności, których niejednokrotnie im brak.

 

Jakie umiejętności są tu kluczowe? Jak skutecznie poprowadzić mediacje?

Na te i inne pytania odpowiemy podczas spotkania, które poprowadzi certyfikowany mediator gospodarczy wspólnie z coach’em biznesowym.

 

Spotkanie adresowane jest do:

- członków zarządów i właścicieli firm podejmujących strategiczne decyzji dotyczące sporów w biznesie i metod ich rozwiązywania,

- prawników wewnętrznych przedsiębiorstw,

- prawników praktyków.

 

 

Mapa dojazdu

Przydatne linki

Więcej nt. Międzynarodowego Centrum Mediacji
Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!