Spotkanie Dyrektorów Zasobów Ludzkich


Siedziba Francuskiej Izby, Warszawa

Cena :
Bezpłatnie

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

"Klub Wymiany Doświadczeń Zawodowych" skupia osoby zajmuj?ce podobne lub tożsame stanowiska, jak na przykład Dyrektorzy Finansowi lub Dyrektorzy Handlowi. Spotkania w ramach Klubu daj? okazję do wzajemnego poznania, konfrontacji własnych doświadczeń i dyskusji przy udziale eksperta.

Spotkania klubowe będ? organizowane dwa, trzy razy w roku. Uczestnictwo w spotkaniach jest bezpłatne. Nie przewiduje się obecności dziennikarzy.
  
Zaproszenie jest skierowane wył?cznie do Dyrektorów Personalnych i Dyrektorów Generalnych firm członkowskich. Głównym jego celem jest pozwolenie osobom pracuj?cym w tej samej sferze działań przedsiębiorstwa na zapoznanie się w nieformalnej atmosferze. W trakcie spotkania zapraszamy Państwa do dyskusji na poniższe zagadnienia przedstawione przez naszych ekspertów:  

- Iwonna SZUMILAS, Dyrektor Generalny Gip Consulting : Czy wysoka stopa bezrobocia rzeczywiście ułatwia proces rekrutacji?    

- Jolanta SAMUL, Dyrektor Generalny Naj International : Jak unikać niewłaściwych wyborów przy rekrutacji?  
  

W trakcie spotkania zapraszamy Państwa serdecznie do degustacji francuskiego wina.

Spotkanie odbędzie się w języku polskim i francuskim.

W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt z Monik? Brzostowsk?, tel: (22) 696 75 83.

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!