Speed Business Meeting w Warszawie


Hotel Regent, ul. Belwederska 23, Warszawa

Język : polski / angielski

Cena :
bezpłatne dla firm stowarzyszonych CCIFP

Zapisy na to wydarzenie nie są otwarte *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

Francusko-Polska Izba Gospodarcza we współpracy z Polsko-Niemieck? Izb? Przemysłowo-Handlow?, Belgijsk? Izb? Gospodarcz?, Polsko-Kanadyjsk? Izb? Gospodarcz?, Polsko-Hiszpańsk? Izb? Gospodarcz?,  Niderlandzko-Polsk? Izb? Gospodarcza,  Polsko-Portugalsk? Izb? Gospodarcz?,   Skandynawsko-Polsk? Izb? Gospodarcz? i Polsko-Szwajcarsk? Izb? Gospodarcz? serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w spotkaniu z cyklu Speed Business Meeting, które odbędzie się 6 listopada.

Speed Business Meeting to spotkanie umożliwiaj?ce każdemu uczestnikowi dotarcie ze swoj? ofert? do bardzo szerokiego grona odbiorców (współpraca pomiędzy kilkoma izbami bilateralnymi). Każdy z nich ma możliwość wzięcia udziału w serii krótkich spotkań z przedstawicielem wybranej branży.

Podczas spotkania rozmówcy podzieleni s? na grupy utworzone na podstawie wypełnionego wcześniej formularza zgłoszeniowego. Po przybyciu na spotkanie każdy z uczestników otrzyma indywidualny harmonogram rozmów.

Udział w wydarzeniu wymaga uprzedniego zapisu (maks. 1 osoby z firmy), jest bezpłatny dla firm stowarzyszonych.

Formularz zgłoszeniowy >>>

Regulamin

PROGRAM SPOTKANIA:

17:30 – 18:00         Rejestracja uczestników

18:00 – 18:30         Oficjalne otwarcie

18:30 – 20:00         SPEED BUSINESS MEETING

20:00 – 21:30        Koktajl i networking

  Partnerzy wydarzenia:

Prosimy o kontakt, w celu uzyskania szczegółowych informacji o spotkaniu: antonina.sobczak(@)ccifp.pl /  tel. (+48 22) 696 75 98

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!