Wydarzenie wyjątkowe Patronat CCIFP

Śniadanie online z BALAJCZA - „Potęga koloru”

Język :
Polski

Cena : WYDARZENIE FIRMY STOWARZYSZONEJ W CCIFP

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z organizatorem.

Passé

L'événement est terminé.

Czy wiesz, że kolory wpływają na Twoje zachowanie? Mogą zwiększyć koncentrację, pobudzić lub pomóc się zrelaksować. Są zatem kluczowym elementem w aranżacji przestrzeni zawodowych. Kolory odwołują się do emocji i wpływają na nasze codzienne wybory. O tajnikach barw i ich oddziaływaniu na nas porozmawiamy na kolejnym Śniadaniu on-line „Potęga koloru” we wtorek 30 maja o godz. 8.00 (uwaga – wyjątkowo nie w czwartek).

Dowiedzą się Państwo między innymi:

  • jak to się dzieje, że widzimy przedmioty w różnych barwach
  • czy niebieskie talerze pomagają w odchudzaniu
  • jaki kolor wybrać do swojego biura
  • czy barwa może być niekolorowa
  • jak kontrast równoczesny wpływa na postrzeganie barw
  • czy kawa w niebieskim kubku smakuje inaczej

 

Spotkanie poprowadzi pani Kamila Radzyńska – trenerka biznesu, specjalistka od komunikacji międzykulturowej, członkini SIETAR Polska, R&D Manager z doświadczeniem w handlu zagranicznym, romanistka, pasjonatka Dalekiego Wschodu, laureatka Konkursu wiedzy o Francji organizowanego przez radio PR III i France Inter.

 

W celu potwierdzenia obecności prosimy o kontakt:

Timea Balajcza, spotkania(@)balajcza.pl tel.: +48 601 913 446

 


Zapisując się na webinar, zgadzasz się na przesłanie informacji marketingowych od BALAJCZA sp. z o.o. i przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką ochrony danych osobowych zamieszczoną na stronie www.balajcza.pl.

Informujemy, iż udział w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA” jest tożsamy z wyrażeniem zgody na wykorzystanie i rozpowszechnienie przez organizatora, czyli BALAJCZA sp. z o.o. (KRS 0000659805), wizerunku osób uczestniczących w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA”, przewidzianej w art. 81 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

PARTNER SPOTKANIA

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!