Wydarzenie wyjątkowe Patronat CCIFP

Śniadanie online z BALAJCZA - „Potęga koloru”

Język : Polski

Cena :
WYDARZENIE FIRMY STOWARZYSZONEJ W CCIFP
Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z organizatorem.

L'événement est terminé.

*prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

Czy wiesz, że kolory wpływają na Twoje zachowanie? Mogą zwiększyć koncentrację, pobudzić lub pomóc się zrelaksować. Są zatem kluczowym elementem w aranżacji przestrzeni zawodowych. Kolory odwołują się do emocji i wpływają na nasze codzienne wybory. O tajnikach barw i ich oddziaływaniu na nas porozmawiamy na kolejnym Śniadaniu on-line „Potęga koloru” we wtorek 30 maja o godz. 8.00 (uwaga – wyjątkowo nie w czwartek).

Dowiedzą się Państwo między innymi:

  • jak to się dzieje, że widzimy przedmioty w różnych barwach
  • czy niebieskie talerze pomagają w odchudzaniu
  • jaki kolor wybrać do swojego biura
  • czy barwa może być niekolorowa
  • jak kontrast równoczesny wpływa na postrzeganie barw
  • czy kawa w niebieskim kubku smakuje inaczej

 

Spotkanie poprowadzi pani Kamila Radzyńska – trenerka biznesu, specjalistka od komunikacji międzykulturowej, członkini SIETAR Polska, R&D Manager z doświadczeniem w handlu zagranicznym, romanistka, pasjonatka Dalekiego Wschodu, laureatka Konkursu wiedzy o Francji organizowanego przez radio PR III i France Inter.

 

W celu potwierdzenia obecności prosimy o kontakt:

Timea Balajcza, spotkania(@)balajcza.pl tel.: +48 601 913 446

 


Zapisując się na webinar, zgadzasz się na przesłanie informacji marketingowych od BALAJCZA sp. z o.o. i przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką ochrony danych osobowych zamieszczoną na stronie www.balajcza.pl.

Informujemy, iż udział w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA” jest tożsamy z wyrażeniem zgody na wykorzystanie i rozpowszechnienie przez organizatora, czyli BALAJCZA sp. z o.o. (KRS 0000659805), wizerunku osób uczestniczących w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA”, przewidzianej w art. 81 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

 

PARTNER SPOTKANIA

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!