SMaRT mobilność: Rendez-vous Biznesu z Arval Polska - WYDARZENIE ODWOŁANE

Cena :
Spotkanie bezpłatne dla firm stowarzyszonych. Ograniczenie do dwóch osób z firmy.
Uwaga! liczba miejsc ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Uprzejmie informujemy, że Rendez-vous Biznesu zostało odwołane ze względu na ograniczenia i działania prewencyjne związane z koronawirusem. O dacie kolejnego spotkania będziemy Państwa informować w najbliższym czasie.

 

Przed nami kolejna okazja do spotkania firm stowarzyszonych w CCIFP. Zapraszamy na RDV Biznesu z Arval Polska, które odbędzie się już 3 marca br. w siedzibie Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej. Zachęcamy do udziału w spotkaniu wszystkich zainteresowanych tematami nowoczesnej mobilności.

Podczas wydarzenia poruszymy kwestie związane z trendami, oczekiwaniami oraz możliwościami dla rynku flotowego. Tematem przewodnim spotkania będzie: „Mobilność w wydaniu SMaRT – nowoczesne rozwiązania dla rynku flotowego”.

Na polskim rynku motoryzacyjnym widzimy wyraźne zmiany w sposobie korzystania z pojazdów. Od pewnego czasu coraz popularniejszym trendem staje się ekonomia współdzielenia, która zakłada większe korzyści płynące ze współużytkowania samochodu niż z jego posiadania. Zmienia się również rodzaj napędu naszych pojazdów – coraz częściej stawiamy na elektromobilność, która jest obecnie kluczowa dla polityki środowiskowej UE. Nowe trendy przenoszą się także na organizacje, dla których mobilność pracowników staje się coraz większym wyzwaniem.

 

W czasie najbliższego RDV Biznesu w tematy nowoczesnych rozwiązań dla rynku flotowego wprowadzi nas gość specjalny – Nicolas Faesch, Private Lease Global Director z siedziby Arval we Francji, który specjalizuje się m.in. w transformacji biznesu poprzez innowacje oraz w zarządzaniu zmianami.

W drugiej części spotkania odbędzie się panel dyskusyjny, w którym udział wezmą eksperci:

  • Radosław Kitala – AMO & Consultant Manager w Arval,
  • Paweł Łagoda – Dyrektor Obsługi Administracyjnej w Orange Polska
  • Janusz Grądzki – Regional Director PL, CZ, SK i General Manager w EV Box.

 

Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję wziąć udział w przygotowanej przez firmę Arval loterii i wygrać atrakcyjne vouchery:

  • Voucher na bezpłatny audyt floty;
  • Voucher na weekend z najnowszym modelem samochodem Peugeot 208.

Po części merytorycznej spotkania na gości będzie czekał poczęstunek przygotowany przez Aleje3.

 

****

Comiesięczne spotkania z cyklu “Rendez-vous biznesu” odbywają się w każdy pierwszy wtorek miesiąca i przeznaczone są dla firm stowarzyszonych i ich partnerów. Organizując je pragniemy stworzyć dla Państwa platformę wymiany opinii na tematy ekonomiczne, społeczne i polityczne, zainspirować do działania i pokazywać nowe możliwości rozwoju.

Koktajlowe spotkanie przy lampce wina jest również doskonałą okazją do nawiązania relacji z uczestnikami wydarzenia.

Udział w Rendez-vous biznesu jest bezpłatny dla firm stowarzyszonych (zapraszamy max. dwie osoby z firmy) i ich partnerów  i wymaga uprzedniego zgłoszenia.

 

Więcej informacji >>>

 

 

Partner RDV biznesu

Mapa dojazdu

 

Siedziba CCIFP : Aleje Jerozolimskie 93, Nowogrodzka Square

6 minut pieszo od Dworca Centralnego , 3 minuty od Placu Starynkiewicza

Zapraszamy do korzystania ze środków transportu publicznego. Do siedziby Izby najłatwiej dotrzesz:

Metrem - linia M1 (stacja Centrum)

Tramwajem – linie: 7, 9, 22, 24, 25 (przystanek Plac Starynkiewicza)

Autobusem – linie: 127, 128, 158, 175 (przystanek Plac Starynkiewicza) lub linie: 131, 501, 517, 519, 521, 522, 525 (przystanek Dworzec Centralny)

Rowerem – najbliższe stacje Veturilo znajdują się w przy ulicy Williama Heerleina Lindleya oraz przy skrzyżowaniu ulic Żelaznej i Siennej.

Płatne miejsca parkingowe z tyłu budynku, przy ul. Nowogrodzkiej (wjazd na ul. Nowogrodzką od ul. Chałubińskiego, ruch jednokierunkowy)

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!