Konferencja i Seminarium Prawo  •  Zarządzanie  •  Finanse i Podatki

Seminarium : Inwestycje w obszarze R&D i Technologii w Polsce i we Francji – przegląd procedur oraz ulgi i możliwości finansowania

NOWA SIEDZIBA CCIFP : Al. Jerozolimskie 93 (Nowogrodzka Square, IV piętro), Warszawa
See on map

Język :
angielski

Cena : 260 PLN pracownicy firm stowarzyszonych, 520 PLN pozostałe osoby

Osobom, które anulują swój udział w seminarium do 3 dni przed spotkaniem, zwracane jest 100% kosztów seminarium. Osobom, które anulują swój udział później, czyli na krócej niż 3 dni przed seminarium, koszty nie są zwracane.

Passé

L'événement est terminé.

Zapraszamy na spotkanie poświęcone francusko-polskim inwestycjom w branży technologicznej.

Po krótkim przedstawieniu przepisów prawnych i podatkowych obowiązujących we Francji, w Polsce i w Unii Europejskiej omówimy różnorodne zachęty dla inwestorów oferowane w zakresie badań i technologii na rynku polskim i francuskim.

Mówiąc o zachętach stosowanych we Francji, nie sposób pominąć najhojniejszej na świecie ulgi podatkowej z tytułu badań naukowych, rozwiązań oferowanych startupom oraz gazelom biznesu, inkubatorów oraz preferencji podatkowych „IP-Box” w wersji francuskiej.

W Polsce należy natomiast pamiętać o bardzo dobrze wyszkolonych pracownikach, świetnej infrastrukturze i bardzo korzystnych zasadach podatkowych (szczególnie w specjalnych strefach ekonomicznych), o centrach R&D, ulgach podatkowych na badania oraz niedawno wprowadzonych preferencjach podatkowych IP Box, które weszły w życie zaledwie 1 stycznia 2019 r.

Połączenie obu tych systemów stanowi gwarancję sukcesu inwestycji w technologie i w R&D.

Po prezentacji, w ramach indywidualnych rozmów, odpowiemy na wszystkie Państwa pytania dotyczące omawianej tematyki. Chcemy, by uzyskali Państwo konkretne i spersonalizowane odpowiedzi na temat warunków kwalifikowalności, idealnego połączenia obu systemów, struktury inwestycji typu „cross-border” oraz najważniejszych wyborów, jakich trzeba dokonać w nowym, międzynarodowym środowisku podatkowym, które obecnie jest na etapie formowania, a niebawem będzie szeroko stosowane.

Zachęcamy do umówienia się na spotkanie już w momencie zapisu na konferencję. Prosimy także o przysłanie nam z wyprzedzeniem opisu Państwa konkretnej sytuacji wraz z pytaniem, jakie pragną Państwo zadać. Pozwoli nam to na przygotowanie odpowiedzi, którą przekażemy podczas spotkania indywidualnego.

 

Grupa docelowa:

Czy reprezentują Państwo polską lub francuską firmę technologiczną i są w trakcie realizacji jakiegoś projektu technologicznego? Chcieliby Państwo uzyskać na ten temat więcej informacji? Zachęcamy do spotkania z nami, wysłuchania i zadania pytań.

Partner merytoryczny

Skontaktuj się z nami

Anna Maria Piszewska, Specjalista ds. Szkoleń CCIFP

anna.piszewska@ccifp.pl; tel. +48 22 521 21 44, +48 506 166 736

 

 

Mapa dojazdu

NOWA SIEDZIBA – aleje Jerozolimskie 93, Nowogrodzka Square, 6 minut pieszo od Dworca Centralnego , 3 minuty od Placu Starynkiewicza

Zapraszamy do korzystania ze środków transportu publicznego. Do siedziby Izby najłatwiej dotrzesz:

Metrem - linia M1 (stacja Centrum)

Tramwajem – linie: 7, 9, 22, 24, 25 (przystanek Plac Starynkiewicza)

Autobusem – linie: 127, 128, 158, 175 (przystanek Plac Starynkiewicza) lub linie: 131, 501, 517, 519, 521, 522, 525 (przystanek Dworzec Centralny)

Rowerem – najbliższe stacje Veturilo znajdują się w przy ulicy Williama Heerleina Lindleya oraz przy skrzyżowaniu ulic Żelaznej i Siennej.

Płatne miejsca parkingowe z tyłu budynku

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!