Wydarzenie wyjątkowe Patronat CCIFP

Rola informatyki w branży produkcyjnej i handlowej – bezpłatna konferencja Comarch

Język :
Polski

Cena : WYDARZENIE FIRMY STOWARZYSZONEJ W CCIFP

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z organizatorem.

Passé

L'événement est terminé.

Ruszyły zapisy na cykl bezpłatnych konferencji „Produkcja i handel w dobrych rękach 2023”. To seria spotkań, których tematyka skupiona jest na zastosowaniu nowoczesnych narzędzi IT oraz systemów ERP w zarządzaniu przedsiębiorstwem i rozwoju biznesu. Prezentacje są skierowane dla firm z branży produkcyjnej oraz handlowej.

W agendzie m.in. dyskusja o zastosowaniu robotyzacji i mechanizmów sztucznej inteligencji w zarządzaniu przedsiębiorstwem, roli informacji zarządczej w prowadzeniu firmy oraz automatyzacji obiegu dokumentów w organizacji. Konferencje odbędą się w pięciu miastach w Polsce: w Krakowie (17 maja), we Wrocławiu (18 maja),  w Warszawie (23 maja), w Gdyni (24 maja) oraz we Swarzędzu k/Poznania (25 maja). Aby wziąć w nich udział, należy zarejestrować się na stronie " HYPERLINK " konferencji. Liczba miejsc ograniczona!

Organizatorem  wydarzeń jest firma informatyczna Comarch.

Konferencja składa się z trzech obszarów. Pierwszym z nich są prezentacje skierowane zarówno do przedsiębiorstw produkcyjnych, jak i handlowych. Eksperci podzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat wyzwań związanych z transformacją cyfrową oraz sposobami jej wdrożenia, w tym: zarządzania, analizy i digitalizacji danych, optymalizacji obszarów biznesowych z wykorzystaniem sztucznej inteligencji, narzędzi informatyczne do zarządzania relacjami z pracownikami oraz usprawnienie  procesów logistyczno-magazynowych.

Po sesji plenarnej prezentacje będą prowadzone równolegle w dwóch panelach:  jeden z nich zaadresuje potrzeby firm produkcyjnych, z kolei drugi skoncentruje się na procesach przedsiębiorstw handlowych.

- Podczas części dedykowanej zagadnieniom z obszaru produkcji dyskutować będziemy o wsparciu systemów informatycznych oraz technologii Internetu Rzeczy w procesach planowania i raportowania produkcji oraz utrzymania ruchu oraz wykorzystaniu danych w realizacji operacji produkcyjnych. Prelekcje zostaną uzupełnione case study wdrożeń w przedsiębiorstwach – mówi Kamil Lisowski, product manager systemów Comarch ERP.

Prezentacji na temat wdrożeń systemów klasy ERP w firmach nie zabraknie też podczas panelu handlowego. Prelegenciprzybliżą również kwestie zarządzania strukturą sprzedaży i dystrybucji, optymalizacji zatowarowania, prognozowania wielkości zakupów i stanów magazynowych oraz wielokanałowej sprzedaży.

Uczestnicy konferencji będą mieli również szansę wysłuchać wystąpień przedstawicieli dwóch projektów biznesowych realizowanych przez Grupę Kapitałową Comarch:  platformy do zarządzania finansami online Comarch Apfino oraz serwisu ecommerce – wszystko.pl

Pełna agenda oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie:  HYPERLINK .

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!