Rendez-vous biznesu z klimatem

Cena :
Rendez-vous Biznesu - bezpłatne dla członków CCIFP i ich Partnerów
Kolacjka-debata - odpłatna

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

W ramach „Partnerstwa dla Klimatu” Francuska Izba Przemysłowo-Handlowa w Polsce zaprasza Państwa do debaty pomiędzy przedsiębiorcami i partnerami instytucjonalnymi.


Innowacje technologiczne i nowe instrumenty finansowe
wobec zmian klimatycznych

Program:

18.00 – 18.10 Słowo powitalne, François Colombié, Prezes CCIFP,

18:10 - 18:20 Prezentacje nowych firm stowarzyszonych

18:20 – 18:30 Raport KPMG: Wpływ zmian klimatycznych na biznes. Raport będzie prezentowany przez Leszka Wrońskiego, szefa Doradztwa Gospodarczego KPMG w Regionie Europy Środkowo-Wschodniej

18:30 – 19:00 Zastosowanie nowoczesnych technologii i instrumentów finansowych w walce ze zmianami klimatycznymi. Dyskusja z udziałem ekspertów Ministerstwa Środowiska oraz firm produkcyjnych z sektora motoryzacyjnego (Michelin Polska i PSA) i materiałów budowlanych (Lafarge), a także z sektora finansowego (BNP Paribas).

19:30 -21.00 Kolacja-debata z udziałem Janusza Zaleskiego, Podsekretarza stanu w Ministerstwie Środowiska nt. ekologicznych wyzwań dla biznesu.

http://www.cop14.gov.pl/


Warunki uczestnictwa oraz formularz zapisu w zał?czniku (jedynie zgłoszenia na podstawie zał?czonego formularza będ? akceptowane).

Prosimy o potwierdzanie obecności do  31 październiak 2008.

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!