Rendez-vous Biznesu z... Fabrice Audan, nowym Prezesem CCIFP i Prezesem Wyborowa Pernod Ricard w Polsce.

Online,

Język :
polski / francuski

Cena : Spotkanie bezpłatne dla firm stowarzyszonych.

Online

Passé

L'événement est terminé.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie online, które pozwoli Państwu poznać bliżej nowego Prezesa Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej.

Nadchodzącym spotkaniem online chcemy inaugurować aktywność nowego Prezesa Izby, wybranego przez Radę CCIFP w październiku b.r. Jest to spotkanie w formule meetingu online, pozwalające na bliższe poznanie Pana Fabrice Audan, Prezesa Wyborowa Pernod Ricard w Polsce.

 

Chcemy, aby wydarzenie umożliwiło naszym firmom stowarzyszonym poznanie bliżej figury Prezesa CCIFP, jego ścieżki kariery i doświadczeń zawodowych, a także dało pole do rozmowy o planach i działaniach, które wdraża on w firmie Wyborowa Pernod Ricard.

Mamy nadzieję, że spotkanie będzie stanowiło doskonałą platformę do wymiany opinii na tematy interesujące nasze firmy stowarzyszone, wzajemną inspirację do działania oraz zaprezentowanie nowych możliwości rozwoju, szczególnie w tym trudnym dla biznesu czasie.

Spotkanie odbędzie się poprzez platformę Zoom, dzięki formule "meetingu" będą Państwo mogli włączyć się do rozmowy i zadać swoje pytania nowemu Prezesowi CCIFP.

 

Partner

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!