Rendez-vous biznesu: Przemysł 4.0 w Małopolsce

Język : polski

Zapisy zbierane są do :
Środa 12 Maj 2021 - 14H00

Cena :
Wydarzenie bezpłatne.
Spotkanie online na platformie Zoom.

Zapisy *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Zapraszamy na spotkanie dla biznesu które pozwoli Ci na kompleksowe poznanie tematu Przemysłu 4.0 w regionie.

 

Czy wiesz, że Małopolska to jeden z najprężniej rozwijających się regionów pod kątem innowacyjności i rozwiązań Przemysłu 4.0?  

Serdecznie zapraszamy na wydarzenie, dzięki któremu spotkasz przedstawicieli najważniejszych instytucji regionalnych współpracujących i wpierających przemysł oraz dowiesz się m.in. z jakiego wsparcia w zakresie rozwiązań technologii i produktów może korzystać regionalny biznes w 2021 r. 

Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą Wicemarszałek Woj. Małopolskiego, Pan Tomasz Urynowicz oraz Prezes Zarządu Krakowskiego Parku Technologicznego, Pan Wojciech Przybylski. Pani Agnieszka Pala, Manager Centrum Business in Małopolska opowie o programach i dotacjach wspierających firmy w regionie w zakresie przemysłu 4.0

Wraz z przedstawicielami regionalnego przemysłu porozmawiamy również o konkretnych wdrożeniach rozwiązań z Przemysłu 4.0 w ich przedsiębiorstwach.

Spotkanie online, które poprowadzi przedstawiciel regionalny CCIFP, Julien Hallier, to także okazja do wirtualnego zwiedzenia showroomu Fabryki Przyszłości hub4industry.

 

Agenda:

12.00 – 12.05: oficjalne otwarcie wydarzenia

12.05 – 12.25: wystąpienia gości specjalnych

  • Pan Tomasz Urynowicz, Wicemarszałek Woj. Małopolskiego
  • Pan Wojciech Przybylski, Prezes Zarządu Krakowskiego Parku Technologicznego

12.25 – 12.45: rozmowa z Panią Agnieszką Pala, Manager Centrum Business in Małopolska o programach i dotacjach wspierających firmy w regionie w zakresie Przemysłu 4.0

12.45 – 13.10: Zwiedzanie showroomu Fabryki Przyszłości hub4industry z Panem Danielem Kesslerem, hub4industry Digital Innovation Hub Manager

13.10 – 13.55: Debata z udziałem przedsiębiorców oraz Pana Bartosza Józefowskiego, Wicedyrektora działu ds. Przemysłu 4.0 (KPT)

 

Serdecznie zapraszamy do rejestracji.

 

Partnerzy merytoryczni spotkania

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!