Rendez-vous Biznesu. Jesienne perspektywy ekonomiczne.

Francusko-Polska Izba Gospodarcza (CCIFP), Al. Jerozolimskie 93 , 02-001, Warszawa, Polska
See on map

Język :
polski / francuski

Cena : Spotkanie bezpłatne dla firm stowarzyszonych. Zapraszamy jednego reprezentanta z firmy.

Rejestracja na wydarzenie oznacza zgodę na warunki organizatora przedstawione w zakładce "Procedury bezpieczeństwa"

Passé

L'événement est terminé.

Jak wyglądają przewidywania dla biznesu na nadchodzące miesiące? Zapraszamy do rozmowy z ekonomistą prof. Witoldem Orłowskim

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z cyklu "Rendez-vous Biznesu" Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej, które z zachowaniem koniecznych procedur bezpieczeństwa, odbędzie się o godz. 18.00 we wtorek 21 września 2021 r.  w siedzibie CCIFP na al. Jerozolimskich 93.

 

O tym, co przyniosą najbliższe jesienno-zimowe miesiące porozmawiamy z gościem specjalnym spotkania - Głównym Doradcą Ekonomicznym PwC Polska, Panem Witoldem Orłowskim, który podsumuje trendy ekonomiczne i postara się nakreślić perspektywy i możliwe strategie na nadchodzące miesiące. W drugiej części spotkania do rozmowy zaprosiliśmy Prezes PZU Zdrowie, Panią Annę Janiczek oraz Prezesa Orange Polska, Pana Juliena Ducarroza - naszych gości zapytamy m.in. o ich  spostrzeżenia dotyczące możliwości rozwoju w ostatnim kwartale roku, plany oraz założone inwestycje.

 

Uczestnikom spotkania opowiemy również o inicjatywach Izby przygotowanych z myślą o wyzwaniach, które stoją przed biznesem w ostatnich czasach.

Serdecznie zachęcamy do przygotowania swoich pytań, które będzie można zadać podczas sesji Q&A.

Po części oficjalnej wydarzenia zaprosimy uczestników na koktajl i networking.

Mamy nadzieję, że spotkanie będzie stanowiło doskonałą platformę do wymiany opinii na tematy interesujące nasze firmy stowarzyszone, wzajemną inspirację do działania oraz zaprezentowanie nowych możliwości rozwoju, szczególnie w perspektywie nadchodzących miesięcy.

 

Witold Orłowski

Główny doradca ekonomiczny, PwC Polska

Makroekonomista specjalizujący się w problematyce transformacji gospodarczej i integracji europejskiej krajów Europy Środkowej i Wschodniej. Były doradca ekonomiczny Prezydenta RP. Jest rektorem Akademii Vistula i profesorem Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej, współzałożycielem Niezależnego Ośrodka Badań Ekonomicznych NOBE oraz głównym doradcą ekonomicznym PricewaterhouseCoopers Polska.

Studiował na Uniwersytecie Łódzkim i Uniwersytecie Harvarda. W latach 1993–97 w Banku Światowym. W latach 2001–2005 szef zespołu doradców ekonomicznych Prezydenta RP. W przeszłości również doradca Głównego Negocjatora członkostwa Polski w Unii Europejskiej, członek Rady Makroekonomicznej Ministra Finansów, doradca wielu organizacji krajowych i międzynarodowych.

Autor 11 książek i 200 innych publikacji naukowych.

 

Procedury bezpieczeństwa

Udział w spotkaniu mogą wziąć tylko osoby, które posiadają zaświadczenie o zaszczepieniu przeciwko COVID19 pełną dawką lub okażą negatywny wynik testu na COVID19, który był wykonany nie później niż 48 godzin przed spotkaniem.

Zapraszamy jednego reprezentanta z firmy.

Ze względu na obecną sytuację i w trosce o Państwa zdrowie na wydarzeniu obowiązuje limit miejsc - dziękujemy za Państwa zrozumienie.

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!