Rendez-vous Biznesu: CSR - Gospodarka o obiegu zamkniętym.

Język :
polski

Cena : Wydarzenie bezpłatne dla przedstawicieli firm stowarzyszonych.

Spotkanie odbędzie się w formule hybrydowej. Zapraszamy do rejestracji poprzez formularz na stronie.

Passé

L'événement est terminé.

Zapraszamy ponownie do siedziby CCIFP na RDV Biznesu w tradycyjnej formule. Rozmawiać będziemy na temat gospodarki o obiegu zamkniętym.

 

CCIFP wraca ze spotkaniami w formule stacjonarnej! Jest nam miło zaprosić Państwa do siedziby CCIFP, na pierwsze RDV Biznesu, które odbędzie się zarówno on-line, jak i tradycyjnie w sali konferencyjnej CCIFP. Wprowadziliśmy nowe regulacje sanitarne, które pozwolą nam przeprowadzić wydarzenie w sposób bezpieczny dla pracowników, prelegentów i uczestników. Więcej informacji na temat obowiązujących w trakcie wydarzenia wytycznych znajdą Państwo na końcu zaproszenia.

UWAGA: Obowiązuje limit 25 uczestników w siedzibie CCIFP. Wszystkich pozostałych zapraszamy do śledzenia wydarzenia on-line i zadawania pytań.

 

Podczas lipcowego spotkania wraz zaproszonymi ekspertami rozmawiać będziemy o wyzwaniach gospodarki o obiegu zamkniętym.

W trakcie rozmowy zaproszeni goście omówią najnowsze trendy w zakresie circular economy, a także projekty i plany „zamykania obiegu” gospodarki kreowane przez rząd, czy organizacje międzynarodowe. Dowiemy się, w jaki sposób firmy już teraz wprowadzają ideę gospodarki o obiegu zamkniętym do swojego DNA, a także jakie będą perspektywy współpracy w tym zakresie pomiędzy sektorem publicznym, prywatnym i NGO? Będziemy się również pytać, jak na ten proces wpłynęła pandemia? Jak angażować i włączać mniejsze podmioty, firmy MŚP, czy organizacje do „zamykania obiegu”? Jaka jest również rola konsumentów w tym obszarze, czy ich zachowania i decyzje mogą w bliskiej perspektywie mobilizować biznes do zmian prośrodowiskowych?

Do udziału w spotkaniu zaprosiliśmy ekspertów i reprezentantów firm:

  • Bartłomieja Kozek, Centrum UNEP/GRID-Warszawa
  • Dariusza Mikołajczyka, Development Manager - Waste Line w Veolia Energia Polska
  • Virginie Little, Założycielka i Prezes Little Greenfinity
  • Michała Stalmacha, Senior Sustainability Consultant, Bureau Veritas.

 

TO WAŻNE:

Ze względu na obowiązujące przepisy i z troski o Państwa zdrowie, istnieje limit miejsc na udział osobisty (do 25 osób). Jeżeli mają Państwo objawy podobne do przeziębienia lub grypy, bądź niedawno skończyli Państwo obowiązkowa kwarantannę, zachęcamy do udziału w spotkaniu w formie online.

Podczas spotkania będą obowiązywały następujące regulacje i wytyczne:

  • obowiązek podpisywania deklaracji: OŚWIADCZENIE GOŚCIA  FRANCUSKO-POLSKIEJ IZBY GOSPODARCZEJ (CCIFP) >>>  i ZGODY NA POMIAR TEMPERATURY >>>;
  • dezynfekcja rąk przed wejściem do biura;
  • obowiązkowy pomiar temperatury;
  • obowiązek zachowania dystansu;
  • konieczność posiadania własnej maseczki ochronnej.

Przed spotkaniem pomieszczenia zostaną przewietrzone i zdezynfekowane.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!