Networking  •  Spotkanie i wymiana

Rendez-vous: Back to Business

KinoGram w Fabryce Norblina, Żelazna 51/53, 00-841, Warszawa
See on map

Język :
polski / francuski

Dla firm stowarzyszonych

Cena : Wydarzenie bezpłatne, skierowane do kadry firm stowarzyszonych.

Passé

L'événement est terminé.

Zapraszamy na powakacyjne spotkanie networkingowe w ciepłej i luźnej atmosferze!

Na pierwsze, powakacyjne spotkanie networkingowe, do rozmów na najbardziej aktualne tematy i wymiany doświadczeń zapraszamy kadrę menadżerską wszystkich firm członkowskich przynależących do Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej. Spotkajmy się w poniedziałek 12 wrześniaw nowym miejscu na eventowej mapie Warszawy – Fabryce Norblina. Jest to wyjątkowa przestrzeń z ponad 200 letnią historią, która sprzyja w nawiązywaniu kontaktów i pomoże nam wszystkim dobrze rozpocząć jesienny sezon biznesowy!Będzie to dla nas okazja by przedstawić nowa aplikacje mobilna CCI Connect, która pozwoli Państwu m.in. nawiązać relacje z uczestnikami spotkania, ale też kontaktować się z członkami naszej organizacji i pozostałymi 33 000 firm należącymi do grona Francuskich Izba na świecie.

 

Na spotkanie warto przyjść ze swoją wizytówką - na gości wieczoru czeka bowiem LOTERIA z wyjątkowymi, atrakcyjnymi nagrodami - w tym nagrodą główną przekazaną przez AIR FRANCE!

 

Kiedy? Poniedziałek 12 września, od godziny 18.00

Gdzie? (zmiana z Food Town)KinoGram w Fabryce Norblina

 

Serdecznie zachęcamy do dołączenia do spotkania, które wpisuje się w kalendarz spotkań networkingowych z cyklu Rendez-vous.... Tworzą one platformę wymiany opinii na tematy ekonomiczne, społeczne i polityczne, mają inspirować do działania i pokazywać nowe możliwości rozwoju. Koktajlowe spotkania przy lampce wina są również okazją do lepszego poznania się i nawiązywania relacji biznesowych środowiska skupionego wokół CCIFP.

 

Udział w wydarzeniach jest bezpłatny dla firm stowarzyszonych. 

 


 

Przed zapisem na dane wydarzenie, prosimy zapoznać się z Regulaminem wydarzeń CCIFP: REGULAMIN

 

PARTNERZY LOTERII

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!