RDV Biznesu z bankiem BNP Paribas

Siedziba Banku BNP Paribas
ul. Grzybowska 78, 8 piętro
00-844
Warszawa
Polska

Dla firm stowarzyszonych
Język : polski / francuski

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

Przemysław Gdański, Prezes Banku BNP Paribas oraz Jean-Francois Fallacher, Prezes CCIFP  mają przyjemność zaprosić Państwa do siedziby Banku na kolejne spotkanie z cyklu Rendez-vous Biznesu, które odbędzie się wyjątkowo 9 maja 2019.

Zapraszamy na spotkanie:

Bank zielonych zmian – klimat, odpowiedzialność, współpraca.

Agenda:

17.30-18.00 Welcome drink

18.00-18.10 Powitanie – Przemek Gdański, Prezes Zarządu BNP Paribas Bank Polska  i Monika Constant, Dyrektor CCIFP

18.10-18.30 „Zmiany klimatyczne – nasza wspólna odpowiedzialność” – wystąpienie Kamila Wyszkowskiego, Dyrektora Generalnego UN Global Compact w Polsce

18.30-19.00 „Bank zielonych zmian – klimat, odpowiedzialność, współpraca” -  Jarosław Rot, Krzysztof Wojciechowski i Michał Siwek (BNP Paribas)

19.00-21.00 Koktajl i networking

 

Zapraszamy do zapisów, liczba miejsc ograniczona.

 

****

Comiesięczne spotkania z cyklu “Rendez-vous biznesu” odbywają się w każdy pierwszy wtorek miesiąca i przeznaczone są dla firm stowarzyszonych i ich partnerów. Organizując je pragniemy stworzyć dla Państwa platformę wymiany opinii na tematy ekonomiczne, społeczne i polityczne, zainspirować do działania i pokazywać nowe możliwości rozwoju.

Koktajlowe spotkanie przy lampce wina jest również doskonałą okazją do nawiązania relacji z uczestnikami wydarzenia.

Udział w Rendez-vous biznesu jest bezpłatny dla firm stowarzyszonych (max. dwie osoby) i ich partnerów  i wymaga uprzedniego zgłoszenia.

 

Partner wydarzenia

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!