Networking  •  Konferencja i Seminarium

RDV Biznesu - Wyniki barometru CSR i debata na temat Celów Zrównoważonego Rozwoju

siedziba CCIFP, Al. Jerozolimskie 93, 02-001, Warszawa, Polska
See on map

Język :
polski / francuski

Cena : bezpłatne

Passé

L'événement est terminé.

Zapraszamy na kolejne spotkanie RDV Biznesu, w którego trakcie przedstawimy wyniki najnowszej edycji badania CSR w praktyce - barometr CCIFP.

Czy biznes nadal jest społecznie odpowiedzialny? Czy pandemia i wojna na Ukrainie zmobilizowała firmy do większej aktywności w obszarze ESG, czy też wymusiła odejście od części projektów? Kto w firmach zarządza obszarem CSR i jakimi dysponuje budżetami? Na te pytania odpowiemy w trakcie spotkanie RDV Biznesu, na którym zaprezentujemy wyniki VII edycji badania CSR w praktyce - barometr CCIFP.

Badanie prowadzone przez CCIFP pokazuje kondycję CSR w firmach w Polsce, ale również postrzeganie tematów środowiskowych i społecznych przez konsumentów. Integralną częścią Barometru są bowiem wyniki badania prowadzonego przez Havas Media Group na grupie blisko 1000 konsumentów. Wyniki badania dotyczącego konsumentów przedstawi Anna Ostrowska Insights Manager Havas Media Group.

Czy oczekiwania klientów i działania firm są zbieżne? Czy ESG to już konieczność, obligacja, czy przejściowa moda? Jakimi narzędziami posługują się firmy realizując planowane działania? O tym wszystkim porozmawiamy na spotkaniu, które poza prezentacją wyników Barometru będzie również okazją do debaty wśród ekspertów na temat przyszłości Celów Zrównoważonego Rozwoju. Punktem wyjścia będą wyniki ankiety przeprowadzonej wśród firm, a z pytaniami o adekwatność Celów przygotowanych w 2015 roku w obecnych, postpandemicznych i wojennych czasach zwrócimy się do ekspertów, których zaprosiliśmy do udziału w debacie:

  • Michał Kurtyka, były Minister Klimatu i Środowiska, Prezydent COP24
  • Kamil Wyszkowski, Przedstawiciel, Dyrektor Wykonawczy, UN Global Compact Network Poland
  • Maria Andrzejewska, Dyrektor generalna UNEP/GRID-Warszawa
  • Izabela Rakuć-Kochaniak, Prezeska Fundacji Veolia
  • Ewa Deperas-Jarczewska, Menadżerka Zespołu ds. Corporate Sustainability, Credit-Agricole Bank Polska

Dyskusję poprowadzi Paweł Oksanowicz, Muzo FM.

Po debacie zaprosimy Państwa na koktajl przy lampce wina i kuluarowe rozmowy.

Partnerzy badania CSR w praktyce - barometr CCIFP

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!