Wydarzenia  •  Spotkanie i wymiana

Przedwyborcze spotkania z politykami - Polska 2050 Szymona Hołowni

Siedziba CCIFP
Aleje Jerozolimskie 93
02-001
Warszawa

Dla firm stowarzyszonych

Cena :
Wydarzenie dla prezesów i kadry zarządzającej firm członkowskich.
Zapraszamy po jednej osobie z firmy.

L'événement est terminé.

*prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Zapraszamy na cykl spotkań z politykami najważniejszych ugrupowań politycznych. To niepowtarzalna okazja do zdobycia informacji z pierwszej ręki.

 

Zapraszamy na spotkanie z Michałem Kobosko, pierwszym wiceprzewodniczącym partii Polska 2050 Szymona Hołowni, które odbędzie się 15 czerwca 2023 r. w godz. 8:30-10:00 w siedzibie Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej (CCIFP), Al. Jerozolimskie 93.

To już kolejne spotkanie z naszego cyklu spotkań z politykami wszystkich najważniejszych ugrupowań politycznych w Polsce, które CCIFP organizuje dla swoich członków. 

Przed nadchodzącymi wyborami parlamentarnymi chcemy umożliwić naszym firmom członkowskim:

  • Poznanie różnorodności poglądów i propozycji programowych najważniejszych partii politycznych, ze szczególnym uwzględnieniem planów gospodarczych i polityki wobec przedsiębiorców i inwestorów oraz wyzwań z jakimi będą musieli się zmierzyć. 
  • Bezpośredni kontakt z politykami, pozwalający na zdobycie informacji z pierwszej ręki, na zadawanie pytań, wyrażenie swoich opinii i postulatów oraz przedstawienia własnych oczekiwań.
  • Przedstawienie wyzwań dla biznesu- prezydium Komitetów Sektorowych CCIFP zaprezentuje kluczowe wyzwania w obszarach: podatki, zielona transformacja, elektromobilność, zdrowie oraz nieruchomości.

Poprzez nasze spotkania z politykami chcemy spopularyzować ideę dialogu między ludźmi biznesu a politykami i podkreślić znaczenie stabilności politycznej dla rozwoju gospodarczego kraju.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym ważnym wydarzeniu.

 


Przed zapisem na dane wydarzenie, prosimy zapoznać się z Regulaminem wydarzeń CCIFP: 

REGULAMIN

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!