Programy lojalnościowe – aspekty podatkowe


CCIFP, ul. Widok 8, Warszawa

Język : polonais

Cena :
200 PLN + VAT / osobę - firmy stowarzyszone w CCIFP, 450 PLN + VAT - osoby prywatne i firmy niestowarzyszone

Zapisy na to wydarzenie nie są otwarte *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

Prowadz?cy:

Dorota Walerjan  jest licencjonowanym doradc? podatkowym. Specjalizuje się w obsłudze podatkowej firm z branży ubezpieczeniowej i bankowej. Drugim obszarem, w którym Dorota posiada wieloletni? praktykę, jest obsługa inwestycji infrastrukturalnych z udziałem podmiotów publicznych.  

Do 2006 r. Dorota pracowała jako Dyrektor w dziale podatkowym PwC, odpowiedzialny za rozwój sektora FMCG w Europie Centralnej i Wschodniej; od 2007 r. współpracuje z kancelari? Hogan Lovells.Jakkolwiek Dorota nadal doradza firmom działaj?cym na rynku dóbr konsumpcyjnych, to w odpowiedzi na nowe potrzeby rynku, zdecydowała się zaangażować w rozwój wyspecjalizowanego doradztwa dla sektora ubezpieczeniowego i bankowego oraz inwestycji infrastrukturalnych.

Dorota przeprowadziła ponad sto warsztatów i szkoleń z zakresu prawa i podatków. Jest autork? szeregu publikacji, w tym ksi?żek na temat prawno-podatkowych aspektów działań marketingowych oraz odpowiedzialności członków zarz?du spółek kapitałowych. Prowadzi wykłady dla studentów SGH; przez wiele lat wykładała na studiach MBA. Jak ekspert podatkowy uczestniczy w konferencjach organizowanych przez Sedlak&Sedlak, najstarsz? w Polsce firmę doradcz? w branży HR. Jest członkiem Krajowej Izby Doradców Podatkowych.

Partner merytoryczny :

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!