Online APERO: Wyjątkowy koniak. Spotkanie z Dariuszem Fabrykiewiczem.

Język :
polski

Cena : Wydarzenie bezpłatne dla przedstawicieli firm stowarzyszonych.

Link do udziału w webinarze zostanie przesłany osobno po potwierdzeniu rejestracji

Passé

L'événement est terminé.

Ponownie zapraszamy do odkrywania z nami historii i tajników degustacji prestiżowych alkoholi - tym razem wyrafinowanego i aromatycznego koniaku.

O wyjątkowości koniaku decydują rygorystyczne zasady produkcji: składniki, region pochodzenia, czas dojrzewania, wreszcie powonienie mistrza kupażu. Poznaj ten niezwykły trunek i dołącz do grona jego miłośników. Podczas spotkania osnutego na kanwie koniaku, odkryjemy przed Wami historię i dziedzictwo jednego z najstarszych domów koniakowych we Francji, którego korzenie sięgają początków XVIII wieku. Dodatkowo, prowadzący opowie, czym kierować się podczas degustacji tego klasycznego trunku. Uczestnicy poznają również jego niezwykłe walory smakowe i, co równie ważne, nauczą się wspólnie o nich rozmawiać.

 

Dariusz Fabrykiewicz – Ambasador Whisky i alkoholi prestiżowych, prowadzący:

Popularność whisky sprawiła, że coraz częściej sięgamy po dobrej jakości alkohole i cieszymy się ich smakiem. Zdarza się, że zapominamy o klasyce. Koniak zdecydowanie do niej należy. Jego świat to nie tylko wielowiekowa historia, ale również współczesna odsłona.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!