Wydarzenie wyjątkowe Patronat CCIFP

(Od) budowa (nowej) Ukrainy | Realizacja projektów na Ukrainie w pierwszym roku wojny – analiza wybranych przypadków

ZOOM,

Język :
Polski

Cena : WYDARZENIE FIRMY STOWARZYSZONEJ W CCIFP

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z organizatorem.

Passé

L'événement est terminé.

Szanowni Państwo,

 

Mimo dramatyczne sytuacji i ogromnych zniszczeń ukraiński biznes trwa i robi postępy. A sprawa odbudowy Ukrainy mobilizuje tysiące firm na całym świecie.

Za nami pierwszy rok w nowej rzeczywistości w Ukrainie. To moment, w którym warto przeanalizować obecne i przyszłe potrzeby oraz wyzwania i możliwości biznesowe.

Już niedługo, 9 marca odbędzie się nasze wydarzenie hybrydowe(Od) budowa (nowej) Ukrainy. Realizacja projektów na Ukrainie w pierwszym roku wojny – analiza wybranych przypadków.

W trakcie dyskusję panelowej przedstawimy możliwości biznesowe, przetargi oraz analizy projektów pomyślnie zrealizowanych na Ukrainie. Wydarzenie adresowane jest do przedstawicieli m.in. sektorów budowlanego, infrastrukturalnego, energetycznego, technologicznego i produkcyjnego oraz firm zainteresowanych realizacją projekt lub inwestycji w Ukrainie.

 

Jest jeszcze szansa na objęcie patronatu nad tym wydarzeniem. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w razie zainteresowania.

 

Więcej szczegółów na temat wydarzenia można znaleźć na naszej stronie: https://www.kochanski.pl/od-budowa-nowej-ukrainy-realizacja-projektow-na-ukrainie-w-pierwszym-roku-wojny-analiza-wybranych-przypadkow/

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!