Noworoczne Rendez-vous Biznesu w Krakowie

Konsulat Generalny Francji w Krakowie, ul. Stolarska 15, 31-043, Kraków, Polska
See on map

Język :
polski / francuski

Dla firm stowarzyszonych

Cena : Spotkanie bezpłatne dla firm stowarzyszonych

Prosimy o zapoznanie się z procedurami bezpieczeństwa

Passé

L'événement est terminé.

Zapraszamy na pierwsze w Nowym Roku spotkanie Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej w Krakowie

Francusko-Polska Izba Gospodarcza, Konsulat Generalny Francji w Krakowie i Instytut Francuski mają zaszczyt zaprosić Państwa na Noworoczne Rendez-vous Biznesu w Krakowie, które odbędzie się we wtorek 25 stycznia 2022, w siedzibie Konsulatu Generalnego Francji w Krakowie (ul. Stolarska 15). Przy okazji spotkania życzenia i plany na rozpoczynający się rok przedstawią Dyrektor CCIFP Monika Constant, Konsul Generalna Francji w Krakowie Anne Schmidt-Riou i Przedstawiciel regionalny CCIFP na Kraków i Katowice Julien Hallier.

Goście wydarzenia będą mieli okazję poznać kalendarz wydarzeń, które Francusko-Polska Izba Gospodarcza będzie realizowała w nadchodzącym roku. Koktajlowe spotkanie przy lampce szampana będzie również doskonałą okazją do wymiany opinii, inspiracji do działania i nawiązywania relacji z pozostałymi firmami stowarzyszonymi w CCIFP. 

 

Przypomnienie o procedurach bezpieczeństwa: W trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników, udział w spotkaniu mogą wziąć tylko osoby, które posiadają zaświadczenie o zaszczepieniu przeciwko COVID19 pełną dawką lub okażą negatywny wynik testu na COVID19, który był wykonany nie później niż 48 godzin przed spotkaniem

 

Kontakt:Antonina Sobczak

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!