Noworoczne Rendez-vous Biznesu w Krakowie

Konsulat Generalny Francji w Krakowie
ul. Stolarska 15
31-043
Kraków
Polska

Dla firm stowarzyszonych
Język : polski / francuski

Cena :
Spotkanie bezpłatne dla firm stowarzyszonych
Prosimy o zapoznanie się z procedurami bezpieczeństwa

L'événement est terminé.

*prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Zapraszamy na pierwsze w Nowym Roku spotkanie Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej w Krakowie

 

Francusko-Polska Izba Gospodarcza, Konsulat Generalny Francji w Krakowie i Instytut Francuski mają zaszczyt zaprosić Państwa na Noworoczne Rendez-vous Biznesu w Krakowie, które odbędzie się we wtorek 25 stycznia 2022, w siedzibie Konsulatu Generalnego Francji w Krakowie (ul. Stolarska 15). Przy okazji spotkania życzenia i plany na rozpoczynający się rok przedstawią Dyrektor CCIFP Monika Constant, Konsul Generalna Francji w Krakowie Anne Schmidt-Riou i Przedstawiciel regionalny CCIFP na Kraków i Katowice Julien Hallier.

Goście wydarzenia będą mieli okazję poznać kalendarz wydarzeń, które Francusko-Polska Izba Gospodarcza będzie realizowała w nadchodzącym roku. Koktajlowe spotkanie przy lampce szampana będzie również doskonałą okazją do wymiany opinii, inspiracji do działania i nawiązywania relacji z pozostałymi firmami stowarzyszonymi w CCIFP. 

 

Przypomnienie o procedurach bezpieczeństwa: W trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników, udział w spotkaniu mogą wziąć tylko osoby, które posiadają zaświadczenie o zaszczepieniu przeciwko COVID19 pełną dawką lub okażą negatywny wynik testu na COVID19, który był wykonany nie później niż 48 godzin przed spotkaniem

 

Kontakt:Antonina Sobczak

 

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!