Komitety  •  Komitet  •  Wydarzenie wyjątkowe Akcjonariat pracowniczy

Miejsce akcjonariatu pracowniczego w Polskim Ładzie

Dla firm stowarzyszonych
Język : polski

Cena :
Wydarzenie bezpłatne
Komitet skierowany jest do firm, które płacą składkę na poziomie standard lub wyższą.
Liczba miejsc dla firm doradczych jest ograniczona.

L'événement est terminé.

*prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Zapraszamy na spotkanie Komitetu, podczas którego porozmawiamy o założeniach przygotowanej ustawy z autorem - Prof. dr hab. Andrzejem Szumańskim.

 

Ustawa o akcjonariacie pracowniczym została wpisana  w program Polskiego Ładu, ogłoszonego 15 maja przez Zjednoczoną Prawicę. 4 lata temu uczestniczyliśmy w prekonsultacjach projektu ustawy o akcjonariacie pracowniczym, który został przygotowany m.in. przez Prof. dr hab. Andrzeja Szumańskiego w 2017r. Projekt ten dyskutowany był przez Ministerstwo Rozwoju.

 

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Komitetu, podczas którego porozmawiamy o założeniach przygotowanej ustawy z autorem - Prof. dr hab. Andrzejem Szumańskim. Prof. dr hab. Andrzeja Szumański - profesor Uniwersytetu Jagiellońskiego, Katedra Prawa Gospodarczego Prywatnego. Współautor projektu nowelizacji kodeksu spółek handlowych, wiceprzewodniczący zespołu ds. prawa koncernowego przy Ministerstwie Aktywów Państwowych).

 

Spotkanie odbędzie się we wtorek, 14 września, w godz. 10.00-11.30 via platforma ZOOM w jęz. polskim.

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!