Lunch z mediacją


siedziba CCIFP, ul. Widok 8

Język : polski

Cena :
bezpłatne

Zapisy na to wydarzenie nie są otwarte *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

  „Lunch z mediacj?” dedykowany jest przedsiębiorcom zainteresowanym poszerzeniem wiedzy na temat mediacji – jako skutecznej, szybkiej, pozwalaj?cej oszczędzić czas i pieni?dze metody rozwi?zywania sporów.

W spotkaniu udział wezm?:  Dr Ewelina Stobiecka, inicjator i koordynator Międzynarodowego Centrum Mediacji oraz mediatorzy, którzy przedstawi? przykłady przypadków mediacyjnych i zaprezentuj?, na czym polega współpraca z mediatorem. Podczas spotkania, będzie także możliwość zadawania pytań i rozmowy z ekspertami.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do 20 października 2015 na adres: ccifp(@)ccifp.pl. Liczba miejsc ograniczona (maks. 1 osoba z firmy). Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Lunch z mediacj? odbywa się w ramach organizowanego przez Ministerstwo Gospodarki cyklu spotkań „Dzień bez konfliktu w biznesie”.Udział we wszystkich wydarzeniach z cyklu jest bezpłatny.

Więcej informacji : www.caim.gov.pl

PROGRAM WYDARZEŃ Z CYKLU DZIEŃ BEZ KONFLIKTU W BIZNESIE

22.10.2015

„Lunch z mediacj?”   - spotkanie dla przedsiębiorców.
Francusko-Polska Izba Gospodarcza, ul. Widok 8, Warszawa

28.10.2015

„Dzień bez konfliktu w biznesie”konferencja prasowa
Centrum Prasowe PAP, Warszawa, ul. Bracka 6/8

29.10.2015

„Dzień bez konfliktu w biznesie”seminarium z polskimi i zagranicznymi prelegentami, warsztaty, dyskusja
Centrum Zielna, Zielna 37, Warszawa


 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!