Łódź International Business Mixer

Holiday Inn Łódź, Piotrkowska 229/231, 90-456, Łódź, Polska
See on map

Język :
angielski / polski

Cena : Udział w spotkaniu bezpłatny dla firm stowarzyszonych. Zapraszamy maksymalnie 2 reprezentantów z firmy.

Koszt udziału dla firm niestowarzyszonych 110 PLN + VAT.

Udział w wydarzeniu oznacza akceptację przewidzianych zasad bezpieczeństwa sanitarnego.

Passé

L'événement est terminé.

Zapraszamy na noworoczny Business Mixer do Łodzi.

Dołącz do wyjątkowego noworocznego spotkania w Łodzi i nawiąż kontakty z przedstawicielami największych regionalnych firm!

Na wydarzenie zapraszają, wraz z Francusko-Polską Izbą Gospodarczą, m.in. Polsko-Kanadyjska Izba Handlowa, Amerykańska Izba Handlowa w Polsce, Belgijska Izba Gospodarcza, Brytyjsko-Polska Izba Handlowa, Business Center Club, Konfederacja Lewiatan i Politechnika Łódzka oraz patron spotkania - Prezydent Miasta Łodzi.

Business Mixery  to szansa do spotkania się z interesującymi rozmówcami i potencjalnymi partnerami handlowymi. W biznesowych rozmowach przy lampce wina i noworocznym poczęstunku udział wezmą dojrzali przedsiębiorcy, małe i średnie firmy, przedstawiciele dużych korporacji, instytucji i organizacji wspierających przedsiębiorczość.

Niezobowiązująca formuła, piękne miejsce w centrum Łodzi i doskonałe towarzystwo będą stanowić dobrą okazję do rozpoczęcia niezwykle owocnego biznesowo roku. Zapraszamy!

 

Procedury bezpieczeństwa:

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników, udział w spotkaniu mogą wziąć tylko osoby, które posiadają aktualne zaświadczenie o zaszczepieniu przeciwko COVID19 pełną dawką (dokument w wersji papierowej lub QRcode sprawdzany na wejściu) lub okażą negatywny wynik testu na COVID19, który był wykonany nie później niż 24 godzin przed spotkaniem.

Udział w spotkaniu bezpłatny dla firm stowarzyszonych. Zapraszamy maksymalnie 2 reprezentantów z firmy.

 

KONTAKT: Antonina Sobczak

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!