Komitet Nieruchomości - Kodeks urbanistyczno-budowlany

Język : polski

Cena :
Spotkanie bezpłatne, zarezerwowane dla firm członkowskich

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Ministerstwo Infrastruktury przesłało nam do konsultacji projekt Kodeksu urbanistyczno-budowlanego. Kodeks ma kompleksowo uregulować inwestycje budowlane, uprościć proces budowlany, zwiększyć efektywność planowania urbanistycznego, a także skuteczność realizacji inwestycji publicznych.

 

>

Serdecznie zachęcam do udziału w najbliższym spotkaniu Komitetu ds. Nieruchomości, podczas którego omówimy główne zmiany proponowane w projekcie oraz sformułujemy postulaty, tak aby przygotować stanowisko firm członkowskich w tym temacie.  

Spotkanie poprowadzi Mecenas Andrzej Lulka, z kancelarii Andrzej Lulka i Wspólnicy.  

Spotkanie jest bezpłatne, zarezerwowane dla firm członkowskich i odbędzie się w języku polskim. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.  

Osoby zainteresowane otrzymaniem projektu Kodeksu, zapraszam do kontaktu. Jednocześnie zachęcam do zapoznania się z treści? projektu oraz do przesyłania Państwa uwag.  

Więcej informacji: Joanna Jaroch-Pszeniczna, joanna.jaroch@ccifp.pl     

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!