Komitety  •  Komitet  •  Wydarzenie wyjątkowe Nieruchomości

Komitet HR: wymiana doświadczeń w zw. z Ukrainą oraz podsumowanie informacji nt. szczepień pracowników

ZOOM CCIFP,

Język :
polski

Dla firm stowarzyszonych

Cena : W celu rejestracji prosimy o zalogowanie się. Wydarzenie wyłącznie dla członków CCIFP.

Liczba miejsc dla firm doradczych ograniczona.

Passé

L'événement est terminé.

ZMIANA PROGRAMU: Porozmawiajmy na temat aktualnych wyzwań w zw. z sytuacją w Ukrainie, a także szczepień. Wydarzenie w formule online (zoom).

W zawiązku z rozwojem wypadków na Ukrainie, chcielibyśmy pierwszą część komitetu HR poświęcić wymianie doświadczeń pomiędzy uczestnikami i porozmawiać o tym, jakie wyzwania aktualnie stoją przed Państwem w zakresie HR, jak np. jakie działania są podejmowane w firmach mające na celu dbanie o morale pracowników, czy planowane są uproszczone ścieżki zatrudnienia dla osób z Ukrainy.

 

Drugą część spotkania poświęcimy, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, tematyce szczepień pracowników.

Weryfikacja przez pracodawcę informacji o szczepieniu pracowników lub o wyniku testów na SARS-CoV-2 to temat niezwykle aktualny, a jednocześnie trudny i kontrowersyjny.

Dynamiczne zmiany w projektach ustaw sprawiają, że nie ma pewności co do tego, czy i jakie prawa przysługiwać będą w tym zakresie pracownikom i pracodawcom. Podczas spotkania porozmawiamy o aktualnych i projektowanych możliwościach weryfikacji zaszczepienia lub wyniku testu pracownika, szczególnie w kontekście zasad przetwarzania tzw. wrażliwych danych osobowych oraz związanych z tym prawach i obowiązkach pracownika.

 

Zapraszamy na spotkanie, które poprowadzi mec. Alicja Cessak-Mojnowska z kancelarii Kochański & Partners.

 

O prelegentce:

Alicja Cessak-Mojnowska jest adwokatem i starszym prawnikiem w kancelarii Kochański & Partners. Doradza polskim i zagranicznym (w tym francuskim) klientom w zagadnieniach prawnych związanych z cyberbezpieczeństwem i ochroną prywatności. Jej doświadczenie obejmuje zarówno bieżące doradztwo prawne, wdrożenia i audyty, jak i prowadzenie szkoleń oraz warsztatów, w szczególności z tematyki danych osobowych dla przedsiębiorców związanych z nowymi technologiami i branżą kreatywną.

 

 

Komitet skierowany jest do firm, które płacą składkę na poziomie standard lub wyższą. Ponadto, firmy członkowskie pragnące należeć do jednego z Komitetów muszą prowadzić działalność zawodową związaną z tematami prac Komitetu.

Liczba miejsc dla firm doradczych jest ograniczona. 

Regulamin komitetów dostępny jest: TUTAJ

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!