Evènements  •  Komitet  •  Wydarzenie wyjątkowe Nieruchomości

Komitet HR: Pomyłki rekrutacyjne. Jak ich unikać?

CCIFP, Al. Jerozolimskie 93, 02-001, Warszawa
See on map

Język :
polski

Dla firm stowarzyszonych

Cena : Wydarzenie bezpłatne dla firm stowarzyszonych.
Komitet przeznaczony dla firm płacących składkę standard lub wyższą.

Spotkanie zamknięte dla firm doradczych.

Passé

L'événement est terminé.

Posiedzenie Komitetu HR będzie tym razem poświęcone tematowi błędów w rekrutacji.

Dlaczego nieudane rekrutacje tak dużo kosztują? Jakie konsekwencje niesie ze sobą nieudana rekrutacja? Czy zamknięcie procesu z kandydatem, który nie jest stanie wypełnić powierzonej mu roli jest pomyłką czy błędem w rekrutacji? Jakie mogą być przyczyny : co zależy od organizacji, co od procesu, a co od kandydatów? Na co mamy wpływ, jako rekruterzy, a co jest zdarzeniem losowym?

Zapraszam do dyskusji na temat:   Jak minimalizować ryzyko biznesowe klientów w trakcie rekrutacji? Na co zwracać uwagę w organizacji, w procesie,  w komunikacji do kandydatów ?

 

Dyskusja będzie prowadzona przez Katarzynę Jankowską, konsultant Executive Search z doświadczeniem w prowadzeniu projektów badawczych i weryfikacji kompetencji managerskich, handlowych i technicznych. Od 2013 roku współpracuje z firmami rekrutacyjnymi doradzając w zakresie rekrutacji na stanowiska średniej i wyższej kadry managerskiej  w środowisku międzynarodowym.

Pasjonuje się rozpoznawaniem różnic kulturowych w międzynarodowych środowiskach biznesowych. Dba o etyczny wymiar prowadzonych rekrutacji.

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!