Evènements  •  Komitet  •  Wydarzenie wyjątkowe Nieruchomości

Komitet HR: Pomyłki rekrutacyjne. Jak ich unikać?

CCIFP
Al. Jerozolimskie 93
02-001
Warszawa

Dla firm stowarzyszonych
Język : polski

Cena :
Wydarzenie bezpłatne dla firm stowarzyszonych.
Komitet przeznaczony dla firm płacących składkę standard lub wyższą.
Spotkanie zamknięte dla firm doradczych.

L'événement est terminé.

*prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Posiedzenie Komitetu HR będzie tym razem poświęcone tematowi błędów w rekrutacji.

 

Dlaczego nieudane rekrutacje tak dużo kosztują? Jakie konsekwencje niesie ze sobą nieudana rekrutacja? Czy zamknięcie procesu z kandydatem, który nie jest stanie wypełnić powierzonej mu roli jest pomyłką czy błędem w rekrutacji? Jakie mogą być przyczyny : co zależy od organizacji, co od procesu, a co od kandydatów? Na co mamy wpływ, jako rekruterzy, a co jest zdarzeniem losowym?

Zapraszam do dyskusji na temat:   Jak minimalizować ryzyko biznesowe klientów w trakcie rekrutacji? Na co zwracać uwagę w organizacji, w procesie,  w komunikacji do kandydatów ?

 

Dyskusja będzie prowadzona przez Katarzynę Jankowską, konsultant Executive Search z doświadczeniem w prowadzeniu projektów badawczych i weryfikacji kompetencji managerskich, handlowych i technicznych. Od 2013 roku współpracuje z firmami rekrutacyjnymi doradzając w zakresie rekrutacji na stanowiska średniej i wyższej kadry managerskiej  w środowisku międzynarodowym.

Pasjonuje się rozpoznawaniem różnic kulturowych w międzynarodowych środowiskach biznesowych. Dba o etyczny wymiar prowadzonych rekrutacji.

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!