Komitet Energetyki i Środowiska


CCIFP, ul. Widok 8

Język : polski

Cena :
Bezpłatne dla firm stowarzyszonych

Zapisy na to wydarzenie nie są otwarte *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Serdecznie zapraszam na spotkanie Komitetu Energetyki i Środowiska. Gościem specjalnym będzie Mateusz Kędzierski, Członek Zarządu Instytutu Sobieskiego, ekspert w obszarze gospodarki.

 

>

Instytut Sobieskiego jest największym, prawicowym polskim think-tankiem. Działaj?c od dekady IS realizuje misje tworzenia idei dla Polski, które oparte s? o potrzebę budowy suwerennej republiki, silnego,  sprawnego, ale też i ograniczonego państwa, które zapewnia zachowanie równowagi pomiędzy wolności? i  odpowiedzialności? obywatelsk?, gwarantuj?cego swobodę gospodarcz?. Instytut prowadzi działalność naukowo badawcz? w obszarach takich jak polityka energetyczna, przedsiębiorczość i innowacje, geopolityka polska, finanse publiczne oraz polityka gospodarcza.

Podczas spotkania poznamy opinię Mateusza Kędzierskiego z Instytutu Sobieskiego o tym jak będzie wygl?dać polityka energetyczno-środowiskowa   Polski względem ogłoszonej "Polityki energetyczno- klimatycznej Polski do 2050."  

Komitet poprowadzi: Agata Pawłowska, CEC Government Relations

Zgłoszenia: poprzez formularz na stronie.

Dodatkowe informacje:
Joanna Jaroch – Pszeniczna,
joanna.jaroch(@)ccifp.pl,

Zgłoszenie należy odesłać do 23 września 2015. Spotkanie jest bezpłatne, zarezerwowane dla firm członkowskich. Liczba miejsc ograniczona.

Spotkanie obędzie się w języku polskim.

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!