Komitet  •  Wydarzenie wyjątkowe Energia i Środowisko

Komitet ds. Klimatu: spotkanie z Pawłem Mirowskim, Prezesem NFOŚiGW, dotyczące konkursów na dofinansowanie zielonej transformacji w ramach Funduszu Sprawiedliwej Transformacji

Siedziba CCIFP, Al. Jerozlimskie 93, 02-001, Warszawa, Polska
See on map

Język :
polski

Cena : Wydarzenie bezpłatne i skierowane do firm płacących składkę standard lub wyższą.

Ograniczona liczba miejsc dla firm doradczych. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Passé

L'événement est terminé.

Zapraszamy do udziału w spotkaniu Komitetu ds. Klimatu, które będzie poświęcone konkursom na dofinansowanie zielonej transformacji.

Zapraszamy do udziału w spotkaniu z Pawłem Mirowskim, Zastępcą Prezesa Zarządu NFOŚiGW, które odbędzie się w ramach Komitetu ds. Klimatu i będzie poświęcone konkursom na dofinansowanie zielonej transformacji w ramach Funduszu Sprawiedliwej Transformacji.

Środki z Funduszu Sprawiedliwej Transformacji (FST) wydatkowane będą w ramach programu Fundusze Europejskie 2021-2027. Co do zasady środki w ramach programów regionalnych kierowane są do przedsiębiorców z sektora MŚP. W programie Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 znajdują się jednak informacje o potencjalnie możliwych obszarach, które pozwolą także startować w konkursach dużym przedsiębiorstwom.

W spotkaniu będą uczestniczyć:

  • Paweł Mirowski, Zastępca Prezesa Zarządu Zarządu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej,
  • Marta Babicz, Zastępca Dyrektora Departamentu Beneficjenta Indywidualnego Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Poruszymy temat bardziej szczegółowego zarysu przygotowywanych konkursów, w szczególności konkursów dotyczących zielonej transformacji skierowanych do dużych przedsiębiorstw i stanu prac nad szczegółowymi kryteriami. 

Ograniczona liczba miejsc dla firm doradczych. Decyduje kolejność zgłoszeń. Dziękujemy za wyrozumiałość.


Komitet skierowany jest do firm, które płacą składkę na poziomie standard lub wyższą. 

Regulamin komitetów dostępny jest: TUTAJ

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!