Komitet CSR - ZERO WASTE


siedziba CCIFP, ul. Widok 8

Język : polski

Cena :
bezpłatne dla firm stowarzyszonych

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Polityka ZERO WASTE to nie tylko mniejsze zużycie surowców, lepsze wykorzystanie zasobów, czy pro-ekologiczne rozwiązania na rzecz naszej planety. Są to również spore oszczędności finansowe dla firmy, która zdecyduje się na prowadzenie konsekwentnych działań w tym obszarze.

 

>

Na ostatnim w tym roku spotkaniu Komitetu CSR rozmawiać będziemy wraz z ekspertami o polityce ZERO WASTE, stosowanej przez coraz więcej firm. Powiemy, co tak naprawdę znaczy to pojęcie, dlaczego stało się popularne, a także w jaki sposób firmy mog? osi?gać korzyści wprowadzaj?c rozwi?zania zgodne z założeniami ZERO WASTE. Swoj? wiedz? w tym zakresie podziel? się z nami eksperci z firmy Little Greenfinity.

W drugiej części zaprezentujemy kilka przykładów działań prowadzonych przez firmy  - zarówno duże organizacje, jak i małe, kilkunastoosobowe zespoły. O swoich dobrych praktykach, a także o istotnej roli profesjonalnego partnera we wprowadzaniu koncepcji ZERO WASTE opowiedz?:  AUCHAN, SUEZ Polska, oraz... CCIFP.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny dla firm zrzeszonych w Izbie. Spotkanie odbędzie się w języku polskim. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Prosimy o potwierdzenie udziału poprzez wypełnienie formularza zapisu na stronie do dnia 5.12.2017.

KONTAKT: Mariusz Kielich, mariusz.kielich(@)ccifp.pl, tel. 22 690 68 95

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin