Komitet CSR – rola biznesu w walce o czyste powietrze


siedziba CCIFP, ul. Widok 8, Warszawa

Język : polski

Cena :
bezpłatne, zarezerwowane dla firm stowarzyszonych

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Smog był słowem najczęściej pojawiającym się w mediach i na portalach społecznościowych tej zimy. Już nie tylko największe aglomeracje, ale i mniejsze miejscowości borykają się z tym problemem, a pomimo licznych debat nie widać na horyzoncie systemowych rozwiązań, które wpłyną na poprawę jakości powietrza. 

 

>

Nie czekajmy na rozwi?zanie problemu przez innych, tylko wspólnie zastanówmy się, w jaki sposób biznes może przyczynić się do redukcji poziomu zanieczyszczeń. Zapraszamy na spotkanie Komitetu CSR, w którego trakcie porozmawiamy o roli biznesu w walce ze smogiem.

Do udziału w dyskusji zaprosiliśmy Sławomira Brzózka, Prezesa Fundacji Nasza Ziemia, oraz Bartłomieja Pawluka, Dyrektora Komunikacji Veolia Energia Poznań. Wyjaśnimy czym tak naprawdę jest smog, a także jakie działania mog? być podjęte przez firmy, zarówno przemysłowe jak i usługowe, by skutecznie wł?czyć się w działania maj?ce na celu poprawę jakości powietrza.

Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu do dnia 18.04.2017 poprzez formularz na stronie.

KONTAKT: Mariusz Kielich, mariusz.kielich@ccifp.pl, tel. 22 690 68 95.

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!