Komitet CSR - jak komunikować działania CSR?


siedziba CCIFP

Język : polski

Cena :
bezpłatne

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Firmy prowadzące działania CSR stają często przed dylematem, w jaki sposób mówić o podejmowanych inicjatywach, tak, by aktywność CSR'owa nie była postrzegana wyłącznie jako kolejny element kampanii PR'owej Czy CSR, rozumiany jako szukanie i tworzenie razem z otaczającymi firmę społecznościami wyróżników funkcjonalnych, które mogą poprawić ważne kwestie społeczno – gospodarcze i na które marka ma wpływ powinno się komunikować? Czy warto prowadzić odpowiedzialny biznes bez mówienia o nim i czy takie podejście jest korzystne dla przedsiębiorstwa i społeczności?

 

>

Zapraszamy na kolejne spotkanie Komitetu CSR, na którym rozmawiać będziemy o tym, w jaki sposób komunikować prowadzone projekty z obszaru odpowiedzialnego biznesu. Spotkanie odbędzie się w siedzibie CCIFP, 23 października 2015 w godzinach 10.00 - 12.00.

Spotkanie poprowadz? eksperci z MSLGROUP, którzy na bazie swoich doświadczeń i konkretnych przykładów omówi? to zagadnienie. W drugiej części zaprosimy wszystkich uczestników do otwartej dyskusji, która mamy nadzieję zainspiruje Państwa do działania.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do 21.10.2015 r. poprzez formularz na stronie. Z uwagi na ograniczon? liczbę miejsc prosimy o zapisy maksymalnie jednej osoby z firmy.

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!