KLUB PR: Budowanie wizerunku głosem

Cena :
-

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

Na kolejnym spotkaniu Klubu PR Francuskiej Izbby Przemysłowo - Handlowej, kontynuuj?c tematykę technik komunikacji,  zajmiemy się głosem.
Każdy, kto występował przed publiczności?, w audycjach radiowych na żywo lub w studio telewizyjnym, wie, jak trudno uzyskać pewne i przekonuj?ce brzmienie głosu.
  
- Jak budować wiarygodność brzmieniem swojego głosu?
- Jak wykorzystać wyrazistość mówienia w celach perswazyjnych?
- Jak pozbyć się histerycznego mówienia w stresie?
- Co robćc, kiedy trema chwyta za gardło?
  
Na te pytania pomoże nam odpowiedzieć Pani Jagoda Bloch, logopeda, nauczyciel mowy i głosu. Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogiki Specjalnej (kierunek: logopedia) i Podyplomowego Studium Wymowy przy Akademii Teatralnej w Warszawie. Obecnie prowadzi zajęcia z retoryki oraz techniki mowy mikrofonowej na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW. Posiada duże doświadczenie w prowadzeniu szkoleń indywidualnych i grupowych z techniki mowy i emisji głosu dla różnych grup zawodowych, dla których praca głosem jest istotnym elementem wizerunku.

Zapraszam do dyskusji i dzielenia się swoimi doświadczeniami. Mam nadzieję, że wspólnie znajdziemy metody walki z wpływem stresu na głos.
  
Uprzejmie proszę o telefoniczne lub mailowe potwierdzenie zamiaru przybycia na spotkanie.

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!