Spotkanie i wymiana

Klub MŚP - jak dbać o dobrostan?

Siedziba CCIFP lub ON-LINE, Al. Jerozolimskie 93, 02-001, Warszawa
See on map

Język :
polski

Dla firm stowarzyszonych

Cena : W celu rejestracji prosimy o zalogowanie się. Wydarzenie wyłącznie dla członków CCIFP.

Passé

L'événement est terminé.

Dołącz do spotkań w ograniczonym gronie przedsiębiorców, wymieniaj się doświadczeniami, zdobywaj wiedzę i nowe kontakty.

Nikt nie jest mistrzem well-beingu we wszystkich jego aspektach. Jedni zdrowo się odżywiają, ale za mało śpią, inni to maratończycy, którzy nie potrafią się skutecznie wyciszyć. Pierwszym krokiem do życia w wellness jest właśnie świadomość swoich mocnych stron oraz objęcie uwagą obszarów, które najbardziej jej potrzebują.

W trakcie spotkania odpowiemy sobie na następujące pytania

  • Jakie są fakty i mity dotyczące dobrostanu?
  • Jak dbać o siebie i w jakich obszarach warto to robić?
  • Jak radzić sobie z barierami i wyzwaniami, które sprawiają, że trudno jest skutecznie zadbać o swoje potrzeby?

Po krótkim wprowadzeniu do tematu będziemy wymieniać się doświadczeniami w zakresie tego jak udaje nam się dbać o siebie na co dzień. Porozmawiamy o naszych sukcesach, wyzwaniach i aspiracjach.

 

Prowadzącą spotkania będzie Ewa Stelmasiak - ekspertka specjalizująca się w zagadnieniach dobrostanu osobistego i organizacyjnego, zajmującą m.in. tworzeniem strategii i kultury dobrostanu oraz przywództwem go wspierającym (ewastelmasiak.com), autorka książki pt. Lider dobrostanu. Jak tworzyć wspierającą kulturę pracy w hybrydowym świecie.

Od 2012 roku prowadzi firmę doradczo-szkoleniową The Wellness Institute by Ewa Stelmasiak. Jest również trenerką zarządów i liderów, która szkoliła się u czołowych amerykańskich twórców ruchu wellness, z którymi współpracuje do dzisiaj. Certyfikaty zdobywała w USA jako menedżer programów wellness dla firm oraz coach wellness. Wraz z amerykańskimi partnerami współtworzyła międzynarodowy projekt HealthyCultureNow. Zasiada w radzie doradczej International Association for Worksite Health Promotion (IAWHP). Jest cenioną prelegentką zapraszaną na polskie i światowe konferencje branżowe.  Występowała w Nowym Jorku, Minneapolis,  Atenach, Budapeszcie, Londynie.

 

Czym jest Klub MŚP?

Jest to inicjatywa CCIFP, dedykowana szefom i dyrektorom małych i średnich firm. Dotychczasowe spotkania w formule pilotażowej spotkały się z dużym zainteresowaniem uczestników, dlatego też zapraszamy kolejne osoby do dołączenia.

Klub MŚP to godzinne spotkania dla 12-15 osób (on-line lub stacjonarnie), w czasie których uczestnicy dzielą się swoimi codziennymi wyzwaniami i potrzebami, rozmawiają z ekspertami, a raz na trzy miesiące spotykają się z przedstawicielami dużych firm, członków CCIFP.

Podstawą spotkań jest OTWARTOŚĆ, ŻYCZLIWOŚĆ i ZAUFANIE.

Klub prowadzony jest przez profesjonalnego coacha, Agnieszkę Osuch z firmy Krauthammer.

Zapraszamy do wzięcia udziału, sprawdzenia formuły i dołączenia na stałe do KLUBU. Spotkania odbywają się regularnie, raz na dwa tygodnie.

Więcej informacji o formule klubu, a także tematy poprzednich spotkań >>>

 

KONTAKT:

Mariusz Kielich

Kierownik ds. Komunikacji i PR

tel.: 507 121 269

mail: mariusz.kielich(@)ccifp.pl

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!