Klub Kobiecego Biznesu - Zdrowie zdrowej kobiety


siedziba PwC, ul. Armii Ludowej 14

Język : polski

Cena :
bezpłatne dla firm stowarzyszonych*

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Kobiecego Biznesu, pod hasłem „Zdrowie zdrowej kobiety”, które odbędzie się w czwartek 5 marca 2015 w siedzibie PwC, Al. Armii Ludowej 14, o godz. 18.00. 

 

>

Partnerem spotkania będzie firma Medicover, której specjaliści wypowiedz? się na temat tego, jak kobieta (biznesu) powinna dbać o swoje zdrowie.Na pytania pani Haliny Piaseckiej,  Dyrektor Zarz?dzaj?cej firmy Piasecka&Żylewicz, odpowie dr Ewa Kempisty-Jeznach Kierownik Kliniki Medycyny Wellness oraz dr Małgorzata Uchman-Musielak specjalista w zakresie ginekologii estetycznej. Do dyspozycji zaproszonych gości będzie także specjalista w zakresie medycyny estetycznej dr Marta Pelc.

Firma Medicover zapewni uczestnikom zdrowe przek?ski oraz świeże soki z owoców i warzyw.

Po rozmowie zapraszamy na networking w nieformalnej atmosferze.

Dziękujemy firmie PwC za udostępnienie nam swojej siedziby: firma ta wprowadziła program „Pracodawca równych szans”, a stanowisko Prezesa PwC w Europie Środkowo–Wschodniej objęła właśnie kobieta - Olga Grygier-Siddons.

Zapraszamy!

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w klubie do dnia 04.03.2015 poprzez wysłanie zgłoszenia na adres ccifp@ccifp.pl lub wypełnienie formularza.

*Wydarzenie bezpłatne. Z uwagi na ograniczon? liczbę miejsc, od osób, które potwierdz? swoj? obecność, ale nie wezm? udziału i nie odwołaj? go na co najmniej dwa dni przed wydarzeniem (do 3.03.2015 wł?cznie), pobrana zostanie opłata regulacyjna w wysokości 100 PLN + VAT.
  

Partnerzy:

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!