KLUB KOBIECEGO BIZNESU - WARTOŚCI W BIZNESIE


Atelier Creamy przy ul. Chmielnej 6

Język : polski

Cena :
bezpłatne dla firm stowarzyszonych

Zapisy na to wydarzenie nie są otwarte *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

Gościem CCIFP i Haliny Piaseckiej będzie Zofia Pinchinat-Witucka, która od siedmiu lat prowadzi Fundację Polska-Haiti, założonej w 2010 roku - kilka dni po tragicznym trzęsieniu ziemi na wyspie. Podjęła to trudne wyzwanie, aby pomimo upływu czasu, przypominać o potrzebach Haiti, ale też, wbrew powszechnym trendom, pokazywać jej ukryte bogactwa. Od pocz?tku prowadzi także projekt budowy nowoczesnej szkoły podstawowej, realizowany w całości przy pomocy polskich wolontariuszy. Ten projekt od 7 lat wymaga niezwykłej pokory, ale też przedsiębiorczości i wytrwałości.
Dwa lata temu Pani Zofia założyła firmę Creamy Creative Cosmetics.

Po rozmowie zapraszamy na  networking w nieformalnej atmosferze.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w klubie  do dnia 11.09.2017.

Z uwagi na ograniczona liczbę miejsc uprzejmie prosimy o zgłaszanie maksymalnie jednej osoby z firmy. Od osób, które potwierdz? swoj? obecność, ale nie wezm? udziału i nie odwołaj? go na co najmniej dwa dni przed wydarzeniem (do 12.09.2017 wł?cznie), pobrana zostanie opłata regulacyjna w wysokości 150 PLN + VAT.

Partnerzy wydarzenia:

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!