Klub Kobiecego Biznesu - STAWIAM NA JAKOŚĆ


Salon fryzjerski, Warszawa, ul. Mokotowska 9 lok. 10

Język : polski

Cena :
bezpłatne dla firm stowarzyszonych

Zapisy na to wydarzenie nie są otwarte *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

Gościem CCIFP i Haliny Piaseckiej (Piasecka&Żylewicz) będzie Joanna Jabłońska- Białow?s - Dyrektor Departamentu Relacji z Klientami w Alior Banku, na co dzień dbaj?ca o jakość obsługi na najwyższym poziomie i na każdym etapie kontaktu klienta z bankiem. Zwolenniczka podejścia H2H (Human to Human), która zainspiruje nas do przeanalizowania naszych relacji z otoczeniem…

JJB2             JJB

Gościć nas będzie Damian Drzyzga w swoim salonie Let's dye Hair colour experts,   przy ul. Mokotowskiej 9 a ZIOLOVE przygotuje niespodzianki dla Pań.

Po rozmowie zapraszamy na networking w nieformalnej atmosferze.

Prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa na spotkaniu do dnia 09/02/2018

Z uwagi na ograniczona liczbę miejsc uprzejmie prosimy o zgłaszanie maksymalnie jednej osoby z firmy. Od osób, które potwierdz? swoj? obecność, ale nie wezm? udziału i nie odwołaj? go na co najmniej dwa dni przed wydarzeniem (do 11.02.2018 wł?cznie), pobrana zostanie opłata regulacyjna w wysokości 150 PLN + VAT.

            

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!