Klub Kobiecego Biznesu - Leadership kobiet


Smaki Kariery, Al. Jerozolimskie 148 (CH Reduta)

Język : polski

Cena :
100 PLN + VAT

Zapisy na to wydarzenie nie są otwarte *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

Po dyskusji zaprosimy Panie na gotowanie na żywo z Davidem Gaboriaud, oraz na koktajl, przygotowany przez tego znanego w Polsce szefa kuchni.

Ze względu na wysokie koszty organizacyjne, udział w spotkaniu będzie odpłatny i będzie wynosił max. 100 PLN + VAT (ostateczna cena zostanie Paniom zakomunikowana najpóźniej na pocz?tku stycznia). CCIFP wystawia faktury za udział. Spotkanie odbędzie się w jezyku polskim.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w klubie do dnia 07.01.2016 poprzez wysłanie zgłoszenia na adres ccifp@ccifp.pl. lub wypełnienie formularza na naszej stronie.

Wydarzenie odpłatne. Osoby, które potwierdz? swoj? obecność, ale nie wezm? udziału i nie odwołaj? go na co najmniej jeden dzień przed wydarzeniem (do 13.01.2016 wł?cznie), pobrana zostanie opłata regulacyjna w wysokości 150 PLN + VAT.

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!