Klub Kobiecego Biznesu - Jak skutecznie zarządzać stresem?


GiGi Mokotów, ul. Modzelewskiego 71

Język : polski

Cena :
bezpłatne*

Zapisy na to wydarzenie nie są otwarte *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

Jak skutecznie zarz?dzać stresem?

Wiosenna Witamina w Biznesie
wtorek, 17 maja, godzina 18:00
GiGi Mokotów, ul. Modzelewskiego 71 (Metro Wierzbno), Warszawa

Francusko-Polska Izba Gospodarcza wraz z Halin? Piaseck?  zapraszaj? na skorzystanie z Wiosennej Witaminy w Biznesie!  Poznamy  3 sposoby na zaprzyjaźnienie się ze stresem na co dzień.

Po godzinnym warsztacie zapraszamy Panie na degustację wina, zdrowych przek?sek oraz  networking w miłej, nieformalnej atmosferze.

Degustację wina poprowadz? Corinne i Philippe Ehrhart - producenci win alzackich Domaine Saint Remy - rodzinnej winnicy powstałej w 1725 roku w miejscowości Wettolsheim. Punkt zwrotny w historii producenta to 2010 rok, kiedy to całkowicie przeszedł na uprawę ekologiczn?. Tradycja i nowoczesność przeplataj? się w winach z różnych cru w Alzacji. Crémant d’Alsace z tej winnicy znalazł się w topowej dziesi?tce najlepszych win musuj?cych świata.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i zarezerwowany dla członków Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej. Z uwagi na ograniczon? liczbę miejsc prosimy o zapis maksymalnie jednej osoby z firmy. Liczba miejsc ograniczona.

*Z uwagi na ograniczon? liczbę miejsc, od osób, które potwierdz? swoj? obecność, ale nie wezm? udziału i nie odwołaj? go na co najmniej jeden dzień przed wydarzeniem, pobrana zostanie opłata regulacyjna w wysokości 100 PLN + VAT.

Partnerzy:

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin