Klub Kobiecego Biznesu

SML Concept, ul. Mokotowska 5 m 6
See on map

Język :
polski / francuski

Cena : bezpłatne

Passé

L'événement est terminé.

Początek roku to często moment zastanowienia się nad tym, czego tak naprawdę chcemy. Jako kobiety biznesu, przyzwyczajone jesteśmy do tego, żeby stawiać sobie cele. Zarówno to, co myślimy, jak i to gdzie myślimy, wpływa na sukces naszej strategii. Czy dobrze czujemy się z tym co w nas i wokół nas? Jak stworzyć sobie atmosferę do rozwoju – zarówno w swoim umyśle, jak i we własnym domu?

>

Francuska Izba Przemysłowo-Handlowa w Polsce, Halina Piasecka (business i life coach, współwłaścicielka firmy szkoleniowej Piasecka&Żylewicz) oraz Cathy-Anne Gerulewicz (właścicielka firmy SML CONCEPT – przedstawiciela francuskich marek z branży wyposażenia wnętrz) zapraszaj? we wtorek, 15 stycznia 2013, o 18:00, na ulicę Mokotowsk? 5 m 6, do SML Concept.

Tam, wspólnie z Paniami, twórczo podejdziemy do zajęcia się własnym wnętrzem. Przyjrzymy się zarówno metodom zamieniania słów w czyny, jak i temu, co możemy zrobić, żeby dobrze czuć się tam, gdzie jesteśmy. Zapraszamy na pakiet inspiracji, na temat tego, jak świadomie kreować własne wnętrze!

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w klubie do dnia 11.01.2013 r. poprzez wypełnienie formularza zapisu na stronie. Wydarzenie bezpłatne. Z uwagi na ograniczon? liczbę miejsc, od osób, które potwierdz? swoj? obecność, ale nie wezm? udziału i nie odwołaj? go na co najmniej dwa dni przed wydarzeniem, pobrana zostanie opłata regulacyjna w wysokości 100 pln + VAT.

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!