Jakie błędy popełniamy w komunikacji tekstem? - Spotkanie Klubu PR

Cena :
-

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

Każdy PRowiec w swojej codziennej pracy pisze komunikaty prasowe, redaguje teksty    do biuletynów i gazetek, komponuje przemówienia... Niejednokrotnie nurtuje go przy tym pytanie, czy będzie należycie zrozumiany przez czytelników.

Jakie zasady rz?dz? komunikacj? tekstem pisanym?
Jak pisać, by nas dobrze zrozumiano?
Czego unikać, a co w tekście być musi?
Co sprawia PRowcom największy kłopot w tekstach pisanych?

Zgadnienia te poruszymy w dyskusji z ekspertem, którym będzie  redaktor Teresa Kruszona -  absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego - z wykształcenia, a przede wszystkim z zamiłowania polonistka. Przez wiele lat korektorka, od 1997 r. redaktor, odpowiada za język "Gazety Wyborczej", prowadzi w portalu Gazeta.pl poradnię językow?. Redaktor Kruszona jest również  członkiem Komisji Ortograficzno-Onomastycznej przy Radzie Języka Polskiego przy PAN. Od dwóch lat prowadzi szkolenia dla agencji PR, wydawców, agencji reklamowych i tłumaczy na temat poprawności językowej i sposobów redagowania tekstu.

Zapraszamy do dyskusji.

Uprzejmie proszę o potwierdzenie zamiaru przybycia drog? mailow? lub telefoniczn?.

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!